Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 19 maja 2025 08:13
Reklama

Malowali linie 1 maja

Czynne stacje paliw, restauracje, bary i właścicielskie sklepy, a także punkty handlowe w strefie przygranicznej to norma w dzień wolny od pracy. Tym razem 1 maja również drogowcy pracowali - malowali linie poziome na drodze krajowej nr 31 Gryfino-Widuchowa-Chojna-Mieszkowice. Po prostu wykorzystali słoneczny dzień i stosunkowo niskie natężenie ruchu.
Malowali linie 1 maja

Prace drogowców 1 maja 2019 r. uchwyciliśmy w Chojnie po południu.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

:-) 04.05.2019 10:22
Na 1 maja to powinni malować bialo-czerwone linie!

finish 03.05.2019 12:27
ja - a kogo obchodzi co ciebie obchodzi?

ja 03.05.2019 11:07
co mnie obchodzi że w chojnie pasy malowali? strona nazywa się cedynia bez cenzury a piszecie o pierdołach z innych gmin, tylko po co?

Tomasz 03.05.2019 11:30
Bo niektórzy jeżdżą trochę dalej niż do Osinowa haha

kierowca 02.05.2019 12:40
I bardzo dobrze. Tylko w takie dni gdy nie przeszkadzają kierowcom powinni malować.

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: to żadna noc bo jeżdżą w dzieńTreść komentarza: To nie jest żadna Noc Muzeów tylko usługa dla pana Migdalskiego który robi autokarowe wycieczki. Tylko dlaczego do tego dopłacają podatnicy?Data dodania komentarza: 19.05.2025, 00:46Źródło komentarza: Chłodny weekend – wiele ciekawych wydarzeńAutor komentarza: LubiechówTreść komentarza: Mentzen mówił, ze to ohydne co zrobi Nawrocki z mieszkaniem , wiec teraz go nie poprze.Data dodania komentarza: 19.05.2025, 00:36Źródło komentarza: Wiemy, kto przechodzi do drugiej tury wyborów prezydenckichAutor komentarza: dokładnaTreść komentarza: Remis z lekkim wskazaniem na Trzaskowskiego.Data dodania komentarza: 19.05.2025, 00:08Źródło komentarza: Wiemy, kto przechodzi do drugiej tury wyborów prezydenckichAutor komentarza: HelenaTreść komentarza: A kiedy Cedynia będzie miała protokoły.Data dodania komentarza: 19.05.2025, 00:06Źródło komentarza: Wiemy, kto przechodzi do drugiej tury wyborów prezydenckichAutor komentarza: bramkarzTreść komentarza: Prawie remis.Data dodania komentarza: 18.05.2025, 22:27Źródło komentarza: Wiemy, kto przechodzi do drugiej tury wyborów prezydenckichAutor komentarza: Kichał co nie jedną popychałTreść komentarza: Faktycznie chyba jest tak jak piszesz, na oficjalnej stronie chojny piszą że ścieżka od ronda do toru ma 2,150 metrów. https://chojna.pl/strona/koncowka-prac-przy-sciezce-pieszo-rowerowej-w-chojnie-fotoData dodania komentarza: 17.05.2025, 09:54Źródło komentarza: Ostatni etap budowy ścieżki pieszo-rowerowej. Co dalej?
Reklama
Reklama