Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 14 maja 2024 18:14

Morynianka brązową medalistką Mistrzostw Polski Karate Kyokushin.

W dniu 20 października 2018 w hali Sportowo – Widowiskowej w Tarnowskich Górach odbyły się XIX Mistrzostwa Polski Kyokushin Open seniorów oraz Mistrzostwa Polski Kyokushin Juniorów Młodszych (14-15 lat) z udziałem 241 najlepszych zawodników z 81 klubów z całej Polski.

UKS Karate Kyokushin Moryń reprezentowała Wiktoria Wiergowska oraz Daniel Gibowski. Nasi zawodnicy zaprezentowali się wspaniale. Wiktoria po świetnych walkach zdobyła brązowy medal MP w kategorii juniorek młodszych (+ 55kg), Daniel zajął 7 miejsce na 36 zawodników startujących w jego kategorii. Doświadczenie jakie zdobyli nasi zawodnicy i trenerzy na zawodach najwyższej rangi w Polsce jest bezcenne. Zawodnikami opiekowali się trenerzy Piotr Kos oraz Tomasz Gibowski.

Wyjazd na zawody sfinansowany został w całości z Gminy Moryń za co zarząd klubu składa serdeczne podziękowania.