Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 4 lutego 2026 05:04
Reklama

Specjalną akcję dla kierowców przeprowadzili policjanci i ratownicy WOPR [FOTO]

Policjanci gryfińskiej drogówki wraz z ratownikami gryfińskiego WOPR w ramach prowadzonych działań pn. "Prędkość" przeprowadzili w niedzielę 15 września 2019 r. zajęcia profilaktyczne mające na celu wykształcenie i wzmocnienie właściwych postaw w społeczeństwie, które przyczynią się do poprawy stanu bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Akcję przeprowadzono w Chojnie, gdzie dzisiaj na poradzieckim lotnisku odbywało się zakończenie sezonu motoryzacyjnego i Grand Prix Polski na 1/4 mili.
Specjalną akcję dla kierowców przeprowadzili policjanci i ratownicy WOPR [FOTO]

Autor: Fot. KPP Gryfino

Policjanci ruchu drogowego z powiatu gryfińskiego omówili podstawowe zagadnienia związane z ruchem drogowym, zwracając uwagę na przepisy związane z ruchem pieszych.

Zaproszeni do współpracy przy realizacji ww. działań ratownicy z Oddziału Powiatowego WOPR w Gryfinie z dużym zaangażowaniem zaprezentowali chętnym osobom w jaki sposób prawidłowo udzielić pierwszej pomocy.

Zainteresowanych osób podniesieniem swojej wiedzy teoretycznej oraz praktycznej podczas spotkania nie brakowało.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: sceptykTreść komentarza: 35 tysięcy kary za trochę oleju? Państwo to jednak potrafi zarabiać na obywatelach i firmach. Rozumiem, jakby wieźli lewy spirytus w cysternie, ale tu mowa o beczkach z olejem, które jechały tranzytem przez Kołbaskowo do Szwecji. Skoro towar jechał z Niemiec, to pewnie podatki tam już dawno zapłacone. Zamiast pomagać przedsiębiorcom, to tylko czyhają na granicy, żeby wyłapać brak jakiegoś numerka w systemie. Urzędnicza machina ma się dobrze, a budżet trzeba jakoś łatać.Data dodania komentarza: 4.02.2026, 00:33Źródło komentarza: Kosztowne niedopatrzenie na granicy. 35 tysięcy złotych kary za brak zgłoszenia w systemie SENTAutor komentarza: KogutTreść komentarza: Szczęście w nieszczęściu.Data dodania komentarza: 3.02.2026, 17:12Źródło komentarza: Wyciek kwasu siarkowego w Mieszkowicach! Trwa akcja służbAutor komentarza: KogutTreść komentarza: Mroczna historia.Data dodania komentarza: 3.02.2026, 17:11Źródło komentarza: Wilki pod oknami w mroźną noc. Ślady po ataku przy drodzeAutor komentarza: bez przesadyTreść komentarza: A co jesteś czerwony kapturek że wilczków się boisz? Jest ich w okolicy kilkadziesiąt od kilkudziesięciu lat i jeszcze nikomu nic się nie stałoData dodania komentarza: 2.02.2026, 22:57Źródło komentarza: Wilki pod oknami w mroźną noc. Ślady po ataku przy drodzeAutor komentarza: krytycznyTreść komentarza: Zero pożytku z tego stania.Data dodania komentarza: 2.02.2026, 22:55Źródło komentarza: Pomimo siarczystego mrozu tymczasowa kontrola na granicy polsko-niemieckiej prowadzona jest nadalAutor komentarza: NikodemTreść komentarza: Ludzie nie są przyzwyczajeni do obecności wilków. Dlatego gdy je widzą, od razu sieją strach i panikę.Data dodania komentarza: 2.02.2026, 00:54Źródło komentarza: Wilki pod oknami w mroźną noc. Ślady po ataku przy drodze
Reklama
Reklama