Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 6 lutego 2026 04:04
Reklama

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020. W Cedyni świadectwa otrzymali ósmoklasiści [FOTO]

Tegoroczne uroczystości zakończenia roku szkolnego podzielono na etapy. Wszystko dlatego, aby z powodu epidemii koronawirusa uczniowie nie spotkali się w jednym czasie w jednym miejscu. Dzisiaj 26 czerwca 2020 r. świadectwa ukończenia szkoły w Cedyni odebrali ósmoklasiści. Najlepszym uczniom wręczono stypendia. Rada rodziców ufundowała nagrody.
Zakończenie roku szkolnego 2019/2020. W Cedyni świadectwa otrzymali ósmoklasiści [FOTO]

Społeczność szkolna wyszła w tym roku z wyjątkową inicjatywą. Uczniowie zamiast tradycyjnego kwiatka dla nauczycieli, przynieśli karmę dla kotów i psów przebywających na terenie cedyńskiego schroniska dla zwierząt.

Ósmoklasiści uroczyście przekazali sztandar szkoły siódmoklasistom. Tablo umieszczone na szkolnym korytarzu będzie niezwykłą pamiątką kolejnego rocznika absolwentów.

 

Po kilku miesiącach zdalnej nauki uczniowie rozpoczynają wakacje. Życzymy udanego wypoczynku!



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Marta 26.06.2020 20:52
Fajnie wygląda poczet sztandarowy w kościele w maseczkach.

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: secretTreść komentarza: Zastanawia mnie, jakie sekrety zostaną zdradzone na warsztatach. Zazwyczaj magicy nie dzielą się wiedzą tak łatwo. To ogromna szansa dla dzieciaków na złapanie nowej pasji. Czekamy na więcej takich eventów!"Data dodania komentarza: 5.02.2026, 23:00Źródło komentarza: Weekend pod znakiem sportu, iluzji i kinaAutor komentarza: NadiaTreść komentarza: Super wspominam byłam tam na koloni w 2024 roku w wakacje //koleżanki też dobrze wspominająData dodania komentarza: 5.02.2026, 16:04Źródło komentarza: Sekret moryńskiego zamku odkryty? (FOTO)Autor komentarza: komorTreść komentarza: Po ile bilety?Data dodania komentarza: 4.02.2026, 23:12Źródło komentarza: Kino powracaAutor komentarza: sceptykTreść komentarza: 35 tysięcy kary za trochę oleju? Państwo to jednak potrafi zarabiać na obywatelach i firmach. Rozumiem, jakby wieźli lewy spirytus w cysternie, ale tu mowa o beczkach z olejem, które jechały tranzytem przez Kołbaskowo do Szwecji. Skoro towar jechał z Niemiec, to pewnie podatki tam już dawno zapłacone. Zamiast pomagać przedsiębiorcom, to tylko czyhają na granicy, żeby wyłapać brak jakiegoś numerka w systemie. Urzędnicza machina ma się dobrze, a budżet trzeba jakoś łatać.Data dodania komentarza: 4.02.2026, 00:33Źródło komentarza: Kosztowne niedopatrzenie na granicy. 35 tysięcy złotych kary za brak zgłoszenia w systemie SENTAutor komentarza: KogutTreść komentarza: Szczęście w nieszczęściu.Data dodania komentarza: 3.02.2026, 17:12Źródło komentarza: Wyciek kwasu siarkowego w Mieszkowicach! Trwa akcja służbAutor komentarza: KogutTreść komentarza: Mroczna historia.Data dodania komentarza: 3.02.2026, 17:11Źródło komentarza: Wilki pod oknami w mroźną noc. Ślady po ataku przy drodze
Reklama
Reklama