Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 4 lutego 2026 22:22
Reklama

Wiadomo jak to się stało. Policja wyjaśnia

Dwie poszkodowane kobiety w wypadku odwieziono do szpitala. Wiadomo co z nimi. Policja ustaliła też co było powodem wypadku.
Wiadomo jak to się stało. Policja wyjaśnia

-Wczoraj około godz. 9:00 w Osinowie Dolnym doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów osobowych. 25-letni kierujący autem marki Nissan nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu dla prawidłowo jadącego samochodu marki Ford, którym kierowała 32-letnia kobieta - informuje igryfino mł. asp. Jakub Kuźmowicz, oficer prasowy w Komendzie Powiatowej Policji w Gryfinie. -W wyniku zdarzenia 32-latka oraz 28-letnia pasażerka Forda przewiezione zostały do szpitala. Natomiast po badaniach diagnostycznych okazało się, że obie kobiety nie doznały obrażeń ciała. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi - dodaje rzecznik policji.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

A
Ania 07.04.2023 00:00
Gorzej to wyglądało niż faktycznie było.

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: sceptykTreść komentarza: 35 tysięcy kary za trochę oleju? Państwo to jednak potrafi zarabiać na obywatelach i firmach. Rozumiem, jakby wieźli lewy spirytus w cysternie, ale tu mowa o beczkach z olejem, które jechały tranzytem przez Kołbaskowo do Szwecji. Skoro towar jechał z Niemiec, to pewnie podatki tam już dawno zapłacone. Zamiast pomagać przedsiębiorcom, to tylko czyhają na granicy, żeby wyłapać brak jakiegoś numerka w systemie. Urzędnicza machina ma się dobrze, a budżet trzeba jakoś łatać.Data dodania komentarza: 4.02.2026, 00:33Źródło komentarza: Kosztowne niedopatrzenie na granicy. 35 tysięcy złotych kary za brak zgłoszenia w systemie SENTAutor komentarza: KogutTreść komentarza: Szczęście w nieszczęściu.Data dodania komentarza: 3.02.2026, 17:12Źródło komentarza: Wyciek kwasu siarkowego w Mieszkowicach! Trwa akcja służbAutor komentarza: KogutTreść komentarza: Mroczna historia.Data dodania komentarza: 3.02.2026, 17:11Źródło komentarza: Wilki pod oknami w mroźną noc. Ślady po ataku przy drodzeAutor komentarza: bez przesadyTreść komentarza: A co jesteś czerwony kapturek że wilczków się boisz? Jest ich w okolicy kilkadziesiąt od kilkudziesięciu lat i jeszcze nikomu nic się nie stałoData dodania komentarza: 2.02.2026, 22:57Źródło komentarza: Wilki pod oknami w mroźną noc. Ślady po ataku przy drodzeAutor komentarza: krytycznyTreść komentarza: Zero pożytku z tego stania.Data dodania komentarza: 2.02.2026, 22:55Źródło komentarza: Pomimo siarczystego mrozu tymczasowa kontrola na granicy polsko-niemieckiej prowadzona jest nadalAutor komentarza: NikodemTreść komentarza: Ludzie nie są przyzwyczajeni do obecności wilków. Dlatego gdy je widzą, od razu sieją strach i panikę.Data dodania komentarza: 2.02.2026, 00:54Źródło komentarza: Wilki pod oknami w mroźną noc. Ślady po ataku przy drodze
Reklama
Reklama