Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 18 grudnia 2025 03:24
Reklama

To była rutynowej kontroli. Po niej szybko trafił za kratki

Po zatrzymaniu jego auta natychmiast poszedł siedzieć do więzienia na 48 dni. W tym czasie, jeśli odbędzie się rozprawa sądowa, to za kratami może spędzić nawet 5 lat.
To była rutynowej kontroli. Po niej szybko trafił za kratki
Policjanci w akcji.

Źródło: Policja

Mundurowi zatrzymali 30-letniego mieszkańca Szczecina, który złamał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów

Podczas rutynowej kontroli drogowej mundurowi zareagowali szybko i zdecydowanie, gdy zauważyli podejrzane zachowanie kierowcy. Okazało się, że 30-letni mieszkaniec Szczecina był poszukiwany w związku z nieopłaconą grzywną za wcześniejsze naruszenia prawa. Mężczyzna został skazany na karę 48 dni pozbawienia wolności, która nie została przez niego wykonana.

Policjanci natychmiast zatrzymali kierowcę i przewieźli go do najbliższej jednostki Policji. Następnie został on przewieziony do aresztu śledczego, gdzie odbędzie swoją zasądzoną karę.

Przypominamy, że złamanie sądowego zakazu prowadzenia pojazdów jest przestępstwem, za które grozi bardzo poważna kara pozbawienia wolności do lat 5. Działania funkcjonariuszy mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa na drogach oraz egzekwowanie przestrzegania obowiązujących przepisów


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: muz.Treść komentarza: Kolędy na żywo to podstawa klimatu.Data dodania komentarza: 16.12.2025, 00:35Źródło komentarza: Echa średniowiecza w nowoczesnym wydaniu podczas jarmarku bożonarodzeniowego w CedyniAutor komentarza: MartiTreść komentarza: Jarmark to najlepszy dowód na to, że nawet najstarsze i najbardziej charakterystyczne miejsca w regionie mają ogromny potencjał. Gratuluję pomysłu z rozstawieniem stoisk na skraju rynku, zachowując ład handlowy.Data dodania komentarza: 15.12.2025, 22:48Źródło komentarza: Echa średniowiecza w nowoczesnym wydaniu podczas jarmarku bożonarodzeniowego w CedyniAutor komentarza: W.Treść komentarza: Bardzo podoba mi się świadome nawiązanie do średniowiecznych tradycji targów zaopatrzeniowych. No i te smaki! Wędliny z Lisiego Pola i domowe wypieki to coś, czego na jarmarku szukam najbardziej. Cieszę się, że znalazło się miejsce na KGW...Data dodania komentarza: 15.12.2025, 21:45Źródło komentarza: Echa średniowiecza w nowoczesnym wydaniu podczas jarmarku bożonarodzeniowego w CedyniAutor komentarza: czasTreść komentarza: Trzeba było wcześniej, zanim uschło.Data dodania komentarza: 15.12.2025, 17:07Źródło komentarza: Chojeński platan „Olbrzym” do pielęgnacjiAutor komentarza: pogodynkaTreść komentarza: Ale mgła spowiła dziś od rana Cedynię.Data dodania komentarza: 12.12.2025, 09:16Źródło komentarza: Inwestycje drogowe jeszcze w grudniuAutor komentarza: andTreść komentarza: To raczej jest lilia.Data dodania komentarza: 12.12.2025, 00:55Źródło komentarza: Powiesili już ozdoby
Reklama
Reklama