Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 4 lutego 2026 15:18
Reklama

Wolontariusze z chojeńskiej fundacji z misją w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Szczecinie

Misie przekazane przez wolontariuszy z naszego powiatu pocieszą najmłodszych, którzy doświadczyli traumatycznych wydarzeń. -Moc wdzięczności wszystkim i każdemu z osobna dziękujemy, gdyż to jest nasz wspólny sukces. Dzięki zaangażowaniu, ludziom dobrej woli, wspieramy dzieci - powiedziała Marzena Polek-Bakalarczyk, prezes Fundacji ,,Wspierające Misie”.
Wolontariusze z chojeńskiej fundacji z misją w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Szczecinie
Wolontariusze z powiatu gryfińskiego w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Szczecinie ze specjalnym przekazem i prezentami.

Źródło: KWP w Szczecinie

W poniedziałek 16 grudnia 2024 r. w siedzibie Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie odbyła się uroczystość przekazania pluszowych zabawek - przytulanek przez przedstawicieli Fundacji ,,Wspierające Misie” na rzecz Zachodniopomorskiej Policji. Podczas ceremonii, prezes Fundacji Marzena Polek-Bakalarczyk osobiście przekazała Pluszowe Misie na ręce podinsp. Moniki Mocianko-Pawlak, naczelnika Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie.

Wspierające Misie, ozdobione logo Fundacji i informacją o bezpłatnych turnusach terapeutycznych dla dzieci, trafią teraz w ręce najmłodszych, którzy doświadczyli traumatycznych wydarzeń. Dzięki zaangażowaniu zachodniopomorskich policjantów, dzieci te otrzymają wsparcie w postaci pluszowych misiów, które pomagają uspokajać emocje i poprawiają poczucie bezpieczeństwa w trudnych sytuacjach.

Fundacja ,,Wspierające Misie” od lat zajmuje się organizacją bezpłatnych turnusów terapeutycznych dla dzieci, które potrzebują specjalistycznej pomocy po przeżyciu zdarzeń drogowych. Pluszowe Misie, które teraz trafiły do zachodniopomorskiej policji, stanowią kolejny krok w procesie pomocy i wsparcia dla najmłodszych pokrzywdzonych osób.

Inicjatywa przekazania Pluszowych Misiów przez Fundację ,,Wspierające Misie” na rzecz Policji w Szczecinie to wyraz solidarności i troski o dobro najbardziej potrzebujących. Dzięki takim gestom, dzieci mają szansę na terapeutyczne wsparcie oraz lepsze radzenie sobie z przebytymi traumami. Pluszowe Misie stanowią nie tylko zabawki, ale przede wszystkim symbol opieki i wsparcia w trudnych chwilach.

O zeszłorocznej akcji pisaliśmy tu:

 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Basia 19.12.2024 23:44
Wielkie brawa!

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: sceptykTreść komentarza: 35 tysięcy kary za trochę oleju? Państwo to jednak potrafi zarabiać na obywatelach i firmach. Rozumiem, jakby wieźli lewy spirytus w cysternie, ale tu mowa o beczkach z olejem, które jechały tranzytem przez Kołbaskowo do Szwecji. Skoro towar jechał z Niemiec, to pewnie podatki tam już dawno zapłacone. Zamiast pomagać przedsiębiorcom, to tylko czyhają na granicy, żeby wyłapać brak jakiegoś numerka w systemie. Urzędnicza machina ma się dobrze, a budżet trzeba jakoś łatać.Data dodania komentarza: 4.02.2026, 00:33Źródło komentarza: Kosztowne niedopatrzenie na granicy. 35 tysięcy złotych kary za brak zgłoszenia w systemie SENTAutor komentarza: KogutTreść komentarza: Szczęście w nieszczęściu.Data dodania komentarza: 3.02.2026, 17:12Źródło komentarza: Wyciek kwasu siarkowego w Mieszkowicach! Trwa akcja służbAutor komentarza: KogutTreść komentarza: Mroczna historia.Data dodania komentarza: 3.02.2026, 17:11Źródło komentarza: Wilki pod oknami w mroźną noc. Ślady po ataku przy drodzeAutor komentarza: bez przesadyTreść komentarza: A co jesteś czerwony kapturek że wilczków się boisz? Jest ich w okolicy kilkadziesiąt od kilkudziesięciu lat i jeszcze nikomu nic się nie stałoData dodania komentarza: 2.02.2026, 22:57Źródło komentarza: Wilki pod oknami w mroźną noc. Ślady po ataku przy drodzeAutor komentarza: krytycznyTreść komentarza: Zero pożytku z tego stania.Data dodania komentarza: 2.02.2026, 22:55Źródło komentarza: Pomimo siarczystego mrozu tymczasowa kontrola na granicy polsko-niemieckiej prowadzona jest nadalAutor komentarza: NikodemTreść komentarza: Ludzie nie są przyzwyczajeni do obecności wilków. Dlatego gdy je widzą, od razu sieją strach i panikę.Data dodania komentarza: 2.02.2026, 00:54Źródło komentarza: Wilki pod oknami w mroźną noc. Ślady po ataku przy drodze
Reklama
Reklama