Koniec lata przyciąga do Morynia wyjątkowym muzycznym wydarzeniem. Już 27 września (sobota) o godz. 19:00 Sala Geoparku w Moryniu zamieni się w miejsce intymności i niezwykłej atmosfery, gdy na scenie pojawi się Grażyna Łobaszewska. Koncert zatytułowany „Intymnie” to niepowtarzalna okazja, by usłyszeć jedną z najbardziej cenionych i charakterystycznych polskich wokalistek na żywo i poczuć bliskość jej twórczości.
Grażyna Łobaszewska od lat zachwyca publiczność swoim wyrazistym głosem, emocjonalnymi interpretacjami oraz wyjątkową sceniczną charyzmą. Jej koncerty to prawdziwa podróż przez różne odcienie muzyki – od jazzu i soulu, po nastrojowe ballady. „Intymnie” ma być spotkaniem z muzyką w najczystszej formie, gdzie każdy dźwięk i każde słowo tworzą wyjątkową więź między artystką a publicznością.
Wydarzenie w Moryniu to propozycja dla wszystkich miłośników wysokiej klasy muzyki oraz intymnego klimatu. To zaproszenie do doświadczenia muzyki najwyższej jakości w wyjątkowej, kameralnej atmosferze. Uwaga! Impreza biletowana!
Napisz komentarz
Komentarze