Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 2 maja 2025 01:11
Reklama

„Cudowna Noc” w szkole w Godkowie

Boże Narodzenie to święto pełne uroku, magii i radości, na które oczekują wszyscy. W Szkole Filialnej w Godkowie odbyły się Jasełka i Wigilia szkolna z udziałem zaproszonych gości, rodziców i dziadków.
„Cudowna Noc” w szkole w Godkowie

Wszyscy mieli okazję obejrzeć przedstawienie jasełkowe w wykonaniu  dzieci z klasy I oraz z oddziału przedszkolnego.  Jasełka  wprowadziły wszystkich zebranych w Bożonarodzeniowy, niezwykły  nastrój. Piosenka „To nasze święta” wykonana przez dzieci na zakończenie sprawiła, że świat nabrał  dziś świątecznego blasku i „w taką noc już nikt nie będzie sam, bo na niebie mała gwiazdka daje znak, że to my a z nami nasze Święta”.  
Na zakończenie wigilijnego spotkania,  świąteczne życzenia dla całej społeczności szkolnej i wszystkich zebranych złożyła Pani Dyrektor Edyta Kalarus, a Radny Pan Michał Burak obdarował dzieci słodyczami. Zgodnie z tradycją obdarowywania się prezentami, zaproszeni goście również otrzymali z rąk ucznia Bartka  świąteczny upominek. Rodzicom dziękujemy za przygotowanie Wigilii szkolnej.

 

Źródło: SP nr 2 w Chojnie



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

ama 25.12.2018 00:15
Piękne, cudowne przedstawienie.Wielkie brawa i ukłon dla dzieci i pań.Takie szczere dziecięce z głębi serca.Brawa dla wszystkich.

rodzic 20.12.2018 19:58
uwielbiam oglądać świąteczne szopki w wykonaniu dzieci. Do tego przebrania, które mają swój urok

beti 20.12.2018 22:30
Szopki jak najbardziej fajne, czy to faktycznie o szopki chodzi ? :)

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AdamTreść komentarza: To burmistrz jest księdzem, ze zaprasza na mszę? A co z niewierzącymi?Data dodania komentarza: 1.05.2025, 11:19Źródło komentarza: Obchody Święta Konstytucji 3 Maja - wspólne świętowanie patriotyzmu i historiiAutor komentarza: programistaTreść komentarza: D... nie urywa.Data dodania komentarza: 1.05.2025, 10:52Źródło komentarza: Obchody Święta Konstytucji 3 Maja - wspólne świętowanie patriotyzmu i historiiAutor komentarza: widzTreść komentarza: Nawet ciekawe to było.Data dodania komentarza: 1.05.2025, 10:05Źródło komentarza: Bitwa o Odrę – rekonstrukcja historyczna [FOTO, VIDEO]Autor komentarza: J.Treść komentarza: Burmistrza Cedyni nie widziałam na zdjęciach na uroczystościach.Data dodania komentarza: 30.04.2025, 16:24Źródło komentarza: Bitwa o Odrę – rekonstrukcja historyczna [FOTO, VIDEO]Autor komentarza: KamilTreść komentarza: Kolejny amator łatwych cudzych pieniędzy....Data dodania komentarza: 30.04.2025, 16:23Źródło komentarza: Złodzieje kampera z narkotykami i pijany z zakazemAutor komentarza: Ryszard WiszniewskiTreść komentarza: Inscenizacja - przy odrobinie empatii to było piekło dla żołnierzy z wydarzeń sprzed 80 lat , śmierć była wszędzie , oglądałem to wydarzenie z ogromnymi emocjami , w forsowaniu Odry brał udział mój wujek Jan Wiszniowski , serce w gardle , łzy w oczach i wreszcie radość że ci chłopcy przeklęci przez paralityków umysłowych którzy kreują się na polityków są wreszcie znów docenieni , wielkie gratulacje dla uczestników inscenizacji i ukłon dla pana Michała dyrektora muzeum w GozdowicachData dodania komentarza: 29.04.2025, 18:24Źródło komentarza: Bitwa o Odrę – rekonstrukcja historyczna [FOTO, VIDEO]
Reklama
Reklama