Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 4 lutego 2026 22:32
Reklama

Rozwalił słupki drogowe! Policja prosi o pomoc w ustaleniu sprawcy

Dwa pylony zostały uszkodzone na ulicy Łużyckiej w Gryfinie. Jeden koło dawnej szkoły specjalnej przy światłach, a drugi koło sklepu Lidl. Prawdopodobnie ktoś jadąc środkiem drogi ściął te tak zwane słupki przeszkodowe.
Rozwalił słupki drogowe! Policja prosi o pomoc w ustaleniu sprawcy

-Policja prosi o kontakt osoby, które widziały, jak na drodze wojewódzkiej nr 31 pylony zostały zniszczone - mówi asp. szt. Marcin Karpierz, oficer prasowy komendanta powiatowego policji w Gryfinie.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

brona 06.01.2019 10:29
Już to gdzieś czytałem...

Na pewno tam 06.01.2019 11:27
Pewnie na portalu igryfino. Współpracują ze sobą i często mają te same artykuły

Rumsztyk 06.01.2019 03:02
pewnie jacyś młodzi pijani szli i chcieli sobie udowodnić jacy fajni są

idiota! 06.01.2019 02:57
jak ktos nie ma co robić, to niech sobie palcem w d... pogrzebie

debil 06.01.2019 02:56
nudziło się za bardzo

? 06.01.2019 03:02
I to bardzo. Ciekawe czy trzeźwy był ten ktoś

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: sceptykTreść komentarza: 35 tysięcy kary za trochę oleju? Państwo to jednak potrafi zarabiać na obywatelach i firmach. Rozumiem, jakby wieźli lewy spirytus w cysternie, ale tu mowa o beczkach z olejem, które jechały tranzytem przez Kołbaskowo do Szwecji. Skoro towar jechał z Niemiec, to pewnie podatki tam już dawno zapłacone. Zamiast pomagać przedsiębiorcom, to tylko czyhają na granicy, żeby wyłapać brak jakiegoś numerka w systemie. Urzędnicza machina ma się dobrze, a budżet trzeba jakoś łatać.Data dodania komentarza: 4.02.2026, 00:33Źródło komentarza: Kosztowne niedopatrzenie na granicy. 35 tysięcy złotych kary za brak zgłoszenia w systemie SENTAutor komentarza: KogutTreść komentarza: Szczęście w nieszczęściu.Data dodania komentarza: 3.02.2026, 17:12Źródło komentarza: Wyciek kwasu siarkowego w Mieszkowicach! Trwa akcja służbAutor komentarza: KogutTreść komentarza: Mroczna historia.Data dodania komentarza: 3.02.2026, 17:11Źródło komentarza: Wilki pod oknami w mroźną noc. Ślady po ataku przy drodzeAutor komentarza: bez przesadyTreść komentarza: A co jesteś czerwony kapturek że wilczków się boisz? Jest ich w okolicy kilkadziesiąt od kilkudziesięciu lat i jeszcze nikomu nic się nie stałoData dodania komentarza: 2.02.2026, 22:57Źródło komentarza: Wilki pod oknami w mroźną noc. Ślady po ataku przy drodzeAutor komentarza: krytycznyTreść komentarza: Zero pożytku z tego stania.Data dodania komentarza: 2.02.2026, 22:55Źródło komentarza: Pomimo siarczystego mrozu tymczasowa kontrola na granicy polsko-niemieckiej prowadzona jest nadalAutor komentarza: NikodemTreść komentarza: Ludzie nie są przyzwyczajeni do obecności wilków. Dlatego gdy je widzą, od razu sieją strach i panikę.Data dodania komentarza: 2.02.2026, 00:54Źródło komentarza: Wilki pod oknami w mroźną noc. Ślady po ataku przy drodze
Reklama
Reklama