Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 3 maja 2025 14:40
Reklama

Trochę inne wydanie ,,Światełka do nieba"

,,Światełko do nieba" od latu każdemu kojarzyło się z wielkim pokazem sztucznych ogni. Tym razem było inaczej. Organizatorzy zapewnili inną ciekawą formę zakończenia imprezy.
Trochę inne wydanie ,,Światełka do nieba"

- Nie strzelamy podczas finału WOŚP w Warszawie - poinformował Jurek Owsiak. Podobną decyzję dotyczącą miejskiego sylwestra podjęły wcześniej władze Warszawy.

O godz. 20.00 kiedy to wybiły dzwony Kościoła Mariackiego w Chojnie zaczęło się. Tradycyjne ,,Światełko do nieba" w nowej odsłonie. Był to pokaz Fire Show w wykonaniu Grupy Twórcza Krata. Występ ogniomistrzów  trwał w około 15-minutowym układzie z wykorzystaniem przyborów i technik - płonące kije i pochodnie, płonące kule na łańcuchach, walka na ogniste miecze, świetliste wachlarze, zianie ogniem,.. .a także parada światła Jednostek OSP z gminy Chojna i Schwedt.

Pokaz transmitowaliśmy na żywo na naszym profilu Facebookowym, teraz przedstawiamy zdjęcia z tego wydarzenia.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Szymon 14.01.2019 02:25
Widziałem różne pokazy ognia w swoim życiu. Ten był dość skromny.

zawiedziony 14.01.2019 00:09
ale zaje..bi... ście... szkoda że nie mogłem być na miejscu i na żywo zobaczyć

wystarszony 13.01.2019 23:58
Kurde myślałm że to grzyb atomowy!

Tchórz 14.01.2019 02:26
Nie odwazyłbym się tego grzyba zrobić

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: synapsaTreść komentarza: Dobra robota! Dobry przegląd!Data dodania komentarza: 2.05.2025, 19:23Źródło komentarza: Obchody Święta Konstytucji 3 Maja - wspólne świętowanie patriotyzmu i historiiAutor komentarza: rozbójnik alibabaTreść komentarza: poscigi strzelanki wymuszenia napady to mój chleb powszedniData dodania komentarza: 2.05.2025, 15:07Źródło komentarza: Zatrzymanie za rozbój, kradzież i groźby oraz pościg za kierowcą, który nie zatrzymał się do kontroliAutor komentarza: RobertTreść komentarza: I autko pójdzie pod młotek. Widział je ostatni raz.Data dodania komentarza: 2.05.2025, 13:45Źródło komentarza: Zatrzymanie za rozbój, kradzież i groźby oraz pościg za kierowcą, który nie zatrzymał się do kontroliAutor komentarza: impreza za 10 zółTreść komentarza: Idzie na łatwiznę a w zasadzie nie robi nic tylko wrzuci dychę na tacę.Data dodania komentarza: 2.05.2025, 13:38Źródło komentarza: Obchody Święta Konstytucji 3 Maja - wspólne świętowanie patriotyzmu i historiiAutor komentarza: MagdaTreść komentarza: Dać mu maksa i będzie spokój na drogach.Data dodania komentarza: 2.05.2025, 11:33Źródło komentarza: Zatrzymanie za rozbój, kradzież i groźby oraz pościg za kierowcą, który nie zatrzymał się do kontroliAutor komentarza: AdamTreść komentarza: To burmistrz jest księdzem, ze zaprasza na mszę? A co z niewierzącymi?Data dodania komentarza: 1.05.2025, 11:19Źródło komentarza: Obchody Święta Konstytucji 3 Maja - wspólne świętowanie patriotyzmu i historii
Reklama
Reklama