Kiedy w Chojnie będzie obiecana hala sportowa

  • 02.06.2019, 19:18
Kiedy w Chojnie będzie obiecana hala sportowa
Sprawa dotyczy stadium realizacji planów i deklaracji Zarządu Powiatu w Gryfinie w sprawie budowy hali sportowej przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 przy ul. Dworcowej 3 w Chojnie. W tej sprawie na ostatniej sesji Rady Powiatu interpelację złożył radny Wojciech Długoborski.

Interpelacja, czyli sprawa o istotnym znaczeniu dla gminy, złożona przez Wojciecha Długoborskiego:

Od kilku lat – zwłaszcza w okresie przedwyborczym w 2010 i 2014 r. - Zarząd Powiatu w Gryfinie karmił mieszkańców i wyborców obietnicami wybudowania nowej hali sportowej przy ZSP nr 1 w Chojnie przy ul. Dworcowej. Pokazywano publicznie jej wizualizacje.

W imieniu władz powiatu – P. Barbara Rawecka ówczesna sekretarz powiatu i kandydatka na burmistrza Chojny - na sesji Rady Miejskiej w Chojnie prezentowała wizje programowo-przestrzenne nowej hali, a nawet konsultowała z radnymi Gminy Chojna - kolorystykę nowego budynku.

Jako radny powiatu - chciałbym uzyskać szczegółową informację na temat tego, w jaki sposób władze powiatu zamierzają zrealizować publicznie składane obietnice wybudowania nowej, powiatowej hali sportowej w Chojnie?

Usłyszałem, że po wyborach - plany inwestycyjne budowy hali sportowej powiatu - niespodziewanie zamieniły się w skromne plany kosmetyczno - remontowe starej sali gimnastycznej.

Proszę zatem o konkretną odpowiedź, czy obiecywana przez władze powiatu hala sportowa przy ZSP nr 1 w Chojnie w ogóle powstanie, a jeśli tak, to konkretnie – kiedy?

_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Rozliczant
Rozliczant 03.06.2019, 20:21
Ten to się obudził! :DDDDDD Panie Długowyborski co Pan i banda takiego dobrego zrobiliście dla Chojny? Nie licząc tego co musieliście :DDDDD
kalendarz
kalendarz 02.06.2019, 20:51
Wybudują na świętej Dygdy panie Długoborski! Czy na nigdy!
usprawiedliwienie
usprawiedliwienie 02.06.2019, 20:30
To było w ferworze przedwyborczych obiecanek!

Pozostałe