Szkolili się i zdali egzamin na obozie letnim karate

  • 23.07.2019, 21:33
  • Tomasz Gibowski UKS Karate Kyokushin Shodan w Chojnie
Szkolili się i zdali egzamin na obozie letnim karate
W obiektach Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie od 18 do 21 lipca 2019 r. odbył się 46. Wschodnioeuropejski Obóz Letni Karate z udziałem 270 uczestników z Serbii, Rosji, Niemiec, Izraela, Turcji oraz Polski. Obóz prowadzony był przez prezydenta Światowej Organizacji Kyokushin World Federation Shihan Antonio Pinero 9 Dan z Hiszpanii, shihan Andrzeja Drewniaka 9.DAN - Sekretarza Generalnego KWF oraz shihan Lesława Samitowskiego 7.DAN, szefa KWF USA.

Warto nadmienić, iż shihan Antonio Pinero, jak i shihan Andrzej Drewniak byli osobistymi uczniami Wielkiego Mistrza Sosai M. Oyamy - twórcy stylu kyokushin.

Chojnę, a co za tym idzie powiat gryfiński reprezentował sensei Tomasz Gibowski z UKS Karate Kyokushin Shodan oraz Daniel Gibowski i Tomasz Linkiewicz. Natomiast moryński klub reprezentowali Marcin Florczak, Wiktoria Wiergowska oraz Wanessa Florczak.

Ponadto z Zachodniopomorskiego w obozie wzięli udział członkowie klubów należących do ZOZK m.in. z Tymienia, Szczecina, Postomina, Drawska, Złocieńca, Miastka oraz Szczecinka.

Program obozu ukierunkowany był na doszkalanie kierowników ośrodków i instruktorów. Planowane były także egzaminy na stopnie kyu i dan w zakresie do 5 dan. Równolegle odbyło się Zgrupowanie KN, które poprowadził trenerzy sensei Maciej Sokołowski i shihan Robert Wajgelt.

 

Podczas obozu Daniel Gibowski z Shodan Chojna oraz Wiktoria Wiergowska z Morynia zdali egzamin na 2 kyu – brązowy pas, natomiast Marcin Florczak na 3 kyu. Gratulujemy zdanego egzaminu.

 

Wyjazd na obóz sfinanosowany był ze środków wlasnych klubu.

Tomasz Gibowski UKS Karate Kyokushin Shodan w Chojnie

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe