Sekretarz z Cedyni przenosi się do Kołobrzegu

  • 30.07.2019, 19:43
Sekretarz z Cedyni przenosi się do Kołobrzegu
Ewa Pawłowska nie będzie już sekretarzem Urzędu Miejskiego w Cedyni. Od 1 sierpnia 2019 r. będzie sekretarzem miasta Kołobrzeg. Dotychczasowa pełniąca tę funkcję Ewa Pełechata została wiceprezydent.

Ewa Pawłowska jest zatrudniona w Urzędzie Miejskim w Cedyni. Samorządowcem jest od 28 lat. Najdłużej funkcję sekretarza pełniła w gminie Widuchowa. Nowa wójt ją odwołała i została pięć lat temu sekretarzem Cedyni. Od 1 sierpnia rozpocznie pracę w Kołobrzegu. Ma jej podlegać wydział administracyjno-gospodarczy, biuro rady miasta, biuro informatyki oraz wydział obsługi mieszkańca.

W Urzędzie Miejskim w Cedyni nie będzie już funkcji sekretarza.

_

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

KK
KK 02.08.2019, 21:57
To teraz więcej czy mniej pracuje w Urzędzie Miejskim?
około
około 03.08.2019, 00:31
Mniej więcej...
hihot
hihot 01.08.2019, 14:39
ZARZĄDZENIE NR 114/2019 BURMISTRZA CEDYNI z dnia 01 sierpnia 2019 r. w sprawie ogłoszenia naboru kandydatów na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze – Sekretarz Cedyni
oszczędny
oszczędny 02.08.2019, 10:51
Albo wiceburmistrz albo sekretarz. Po co dublować te stanowiska?
urz.
urz. 01.08.2019, 09:19
do tubylec:
Skoro powołano wiceburmistrza to sekretarz nie był potrzebny bo to dublujące się funkcje. Dla mnie to dziwne, że pani sekretarz tak długo w urzędzie jeszcze pracowała.
Osijak
Osijak 31.07.2019, 19:54
Nie może nie być sekretarza!
jurka
jurka 31.07.2019, 22:00
Rawecka zwolniła sekretarza i teraz ma tylko zastępce, czyli można? Można!
walet
walet 31.07.2019, 22:34
Był długi czas że miała dwóch zastępców!
strazak
strazak 30.07.2019, 23:12
Brawo! Im mniej urzędników tym mniej pieniędzy na urząd a więcej dla mieszkańców.
tubylec
tubylec 30.07.2019, 23:02
Gratulacje to już 13 osoba która zmienia pracę od czasu wyborów, tak trzymać panie Adamie, obietnice wyborcze pan spełnia ?
tak trzymać
tak trzymać 31.07.2019, 08:08
Teraz mniej ludzi w Urzędzie Miejskim w Cedyni pracuje to chyba dobrze. I burmistrza można w pracy zastać a nie u fryzjerki manikiurzystki czy na innej delegacji.
Antek
Antek 02.08.2019, 15:52
Żal ci ,tobie ani fryzjer ani manikiurzystka ani nikt inny nie pomoże .
Fakt
Fakt 04.08.2019, 22:15
Kotowiczce też nie pomogła ani jedna ani druga.
z Urzędu
z Urzędu 30.07.2019, 22:38
Wiadomo było wcześniej.
Irena
Irena 30.07.2019, 20:51
Bardziej z Widuchowej. Powodzenia.

Pozostałe