Trojaczki z Lubiechowa Dolnego

  • 05.08.2019, 21:09
  • igryfino
Trojaczki z Lubiechowa Dolnego UM w Cedyni
Basia, Zosia oraz Remigiusz przyszli na świat 2 sierpnia 2019 r. Trojaczki zostały już oficjalnie zarejestrowane w urzędzie. Rodzicami są państwo Roksana i Łukasz.

Trojaczki przyszły na świat w szpitalu Szczecin –Zdroje. Obecnie przebywają w inkubatorach. Trojaczki zostały zarejestrowane w Urzędzie Miejskim w Cedyni.

Trojaczkom życzymy zdrowia, a rodzicom wytrwałości w spełnianiu rodzicielskich obowiązków.

igryfino
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Cedyński
Cedyński 08.08.2019, 08:49
A niby czego zazdrościć, fakt szczęście ogromne ale zero zaradnosci ze strony rodziców sytuacja ich przerosła ale nie dotarło to jeszcze do nich
Cedyński pgierus
Cedyński pgierus 07.08.2019, 20:22
W czym ma pomóc, prezenty ludzie o czym wy mówicie niby za co? nie przesadzacie mało jest osób, rodzin które potrzebują pomocy. Policzyć 1500+ wychowawcze wypłata z Niemiec prosta kalkulacja a jeżeli mało to nie nasz problem podatników niech każdy będzie traktowany po równo.
Ami
Ami 07.08.2019, 20:52
Zazdrość przez ciebie przemawia i brak doświadczenia życiowego.
NN
NN 06.08.2019, 19:55
Życzę zdrówka dla maluszków:) Piękne imiona mają:) miło będzie widywać Was spacerujących na wiosce:)
życzliwa
życzliwa 06.08.2019, 12:07
Urząd nie zapomniał i napisał, ale teraz neich sie poczuje do obowiązku. I to nie jednorazowo! Od czasu do czasu niech wspiera tą młodą rodzinę prezentami potrzebnymi do wychowania tych pociech. A dla rodziców gratulacje - i życze cierpiliwosci i sił by wychować jednocześnie 3-je dzieci w jednym momencie - to duże poświęcenie i wysiłek.
dumna
dumna 06.08.2019, 12:02
Cała rodzina jest szczęśliwa i dumna z trojaczków!! Pozdrawiamy wspieramy i kochamy!!
Bożenka
Bożenka 06.08.2019, 10:00
Potrójna radość! Gratuluję!
Comitatus
Comitatus 05.08.2019, 22:35
Gratulacje!

Pozostałe