Kto wesprze Czcibora?!

  • 14.08.2019, 23:30
Kto wesprze Czcibora?!
Uczniowski Klub Sportowy Czcibor Cedynia ma kłopoty. Największym zmartwieniem są finanse. To one rozwiązałyby wiele problemów. Władze klubu miały pomysł, aby wysłać listy do potencjalnych sponsorów. Spotkanie wyznaczono w świetlicy w Orzechowie.

Działacze, czekali, ale na zaproszenia nie przyszedł nikt!

Sprawa sponsoringu w nadchodzącym sezonie jest sprawą otwartą.

_
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Saxo
Saxo 20.08.2019, 09:20
Ładowanie pieniędzy publicznych w klub to patologia! W Niemczech wszystkie kluby mają sponsorów albo nie istnieją. A dlaczego u nas ma być inaczej? Piszą o tym dziś na onecie. Podaję linka: https://sport.onet.pl/pilka-no…
Daj
Daj 16.08.2019, 18:07
Dać chłopakom kasę zasługują. Burmistrz jak masz honor to daj im bo dużo obiecywałeś przed wyborami słynne zbiórki koło szatni na boisku Hanna B Anna M Andrzej K i inne wynalazki gadały i obiecywały to czas spełniać obietnice
Macie j
Macie j 16.08.2019, 19:02
110 tys. rocznie to kupa kasy. A do tego boisko, szatnie itp.
MBI
MBI 16.08.2019, 02:34
Według mnie sytuację może uratować nowy prężny Zarząd!
Czcibor
Czcibor 15.08.2019, 20:51
Łachy bez!!!
Zamilcz
Zamilcz 15.08.2019, 20:29
Chłopcze to nie ich kasa widać jesteś niezbyt rozgarnięty kasa jest miasta na którą składają się mieszkańcy a tych z Polic również więc nie powinni dawać na jakichś spadachroniarzy i obcokrajowców co przychodzą grać do Pogoni tylko dla kasy a w Cedyni grają miejscowi chłopaki więc zamilcz
do działaczy
do działaczy 15.08.2019, 18:50
Albo polityka!
Albo Sport!
Dać Czciborowi kasę
Dać Czciborowi kasę 15.08.2019, 17:41
A tych co grają w Pogońi sami obcy spoza Szczecina i obcokrajowcy to czemu ich ZAKŁADY POLICE finansują ?i MIASTO SZCZECIN?
zero kasy dla turystów
zero kasy dla turystów 15.08.2019, 18:18
To ich sprawa na co dają bo to ich pieniądze. Moim zdaniem klub powinien opierać się głównie na zawodnikach z gminy Cedynia
?
? 15.08.2019, 17:26
Idioto w Cedyni nikt nie gra że Szczecina
kopacz
kopacz 15.08.2019, 18:19
Przy tej kulturze to niedługo nikt nie będzie grał.
T.
T. 15.08.2019, 15:59
A kto z Osinowa będzie chciał finansować chłopaków ze Szczecina? Naiwnych szukają czy co?
finito
finito 15.08.2019, 13:46
Kto miał przejść to juz przeszedł z Cedyni do Chojny.
dziś święto
dziś święto 15.08.2019, 11:53
Data Święta Wojska Polskiego jest stała i co roku przypada na ten sam termin. Wprowadzona ustawą Sejmu z 30 lipca 1992 r. (Dz.U. z 1992 r. nr 60, poz. 303), obowiązującą od 13 sierpnia 1992. Święto Wojska Polskiego 15 sierpnia obchodzone jest na pamiątkę zwycięskiej Bitwy Warszawskiej z 1920 roku.
Andrzej
Andrzej 15.08.2019, 10:15
Trzeba ratować zespół który przecież awansował!

Pozostałe