Nie ma prądu w Chojnie. Problemy w niektórych sklepach

  • 24.08.2019, 14:14
Nie ma prądu w Chojnie. Problemy w niektórych sklepach
Dziś ok. godz. 13.30 w dyskoncie Biedronka zgasło światło. Potem kilka razy zapalało się i gasło. Personel sklepu przez megafon ogłosił, aby klienci przerwali zakupy i udali się do kas. Prawdopodobnie chodziło o to, aby jeszcze skorzystać z mocy wewnętrznego agregatora.

Wielki paraliż w Chojnie!

Jak informował personel tutejszej Biedronki, z informacji Enei wynika, że prądu elektrycznego nie ma prawie w całej Chojnie. Awaria może potrwać do godz. ok 17.

W Biedronce teraz (ok. godz. 14) zakupów nie zrobimy, ale w Netto jeszcze tak, choć w Rossmannie i Mediaekspert obok już nie.

_
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

kilowat
kilowat 25.08.2019, 09:54
W wiaderku przynieśli i był!
szybciutko
szybciutko 24.08.2019, 21:56
Idę do Biedry i widzę przeceny! Niech by nie!
pytam
pytam 24.08.2019, 15:05
Jakim prawem ta awaria miała miejsce? Kto jej na to pozwolił?
hmm
hmm 24.08.2019, 15:32
Awarie są z reguły nieprzewidywalne terminowo. Tylko wiadomo, że mogą wystąpić.
migacze
migacze 24.08.2019, 15:01
Na światłach nie było światła i ludzie stali na skrzyżowaniu jak kołki.
Ferdek
Ferdek 24.08.2019, 14:57
Kurła pany ja toć mam kawioru pół lodówki i pare butelek don peperinjona w chłodziarce. Jak mnie się to zepsuje to bedo one koszta ponosić i to nie małe !!
doświadczona
doświadczona 24.08.2019, 14:56
Nie otwierajcie teraz lodówek to dłużej utrzyma się w nich zimno!
???
??? 24.08.2019, 14:55
A co na to sanepid? Przy tych temperaturach takie długotrwałe wyłączenie powoduje zagrożenie sanitarno-epidemiologiczne.
Marlena
Marlena 24.08.2019, 14:52
zimą chociaż na balkon można wystawić, a w taki upał cała zawartość lodówki pójdzie do śmieci
prawdziwy armagedon
prawdziwy armagedon 24.08.2019, 14:43
A w Chojnie teraz 30 st Celsjusza na termometrach! Żar z nieba! I jeszcze to piekło w sklepach!
Ls
Ls 24.08.2019, 14:36
Koniec świata pradu brakło...
Izka
Izka 24.08.2019, 14:43
Żebyś wiedziała!
niedawno
niedawno 24.08.2019, 14:35
Pamiętacie jak nie było prądu w sklepach w Cedyni? Lodówki popadały. Mięso potem było za 10 procent ceny!
zakupocholik
zakupocholik 24.08.2019, 14:28
Armagedon!

Pozostałe