Wyróżnienia dla medyków z Chojny

  • 27.08.2019, 21:57
  • igryfino
Wyróżnienia dla medyków z Chojny wzp
Medycy z Gryfina i Chojny otrzymali nagrody i wyróżnienia w tegorocznym plebiscycie Hipokrates. Nagrody wręczono podczas specjalnej gali w Operze na Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie.

Nasi w plebiscycie Hipokrates:

Lekarz Rodzinny Roku – I miejsce: Dorota Rydzewska - Przychodnia Dom, Chojna

Pediatra Roku – II miejsce: Barbara Glura - Przychodnia Dom , Chojna

Stomatolog Roku – IV miejsce: Dorota Haraś - Haraś Stomatologia, Gryfino

Pielęgniarka Roku – VI miejsce: Elżbieta Klamborowska - oddziałowa ZOL Gryfino

Położna Roku – XVII miejsce: Marianna Czerwińska - Przychodnia Salus, Chojna

Przychodnia / Gabinet Roku – III miejsce: Przychodnia Dom w Chojnie

Jednogłośnie Hipokratesem Roku został dr n. med. Arkadiusz Kazimierczak, specjalista chirurgii naczyniowej i ogólnej ze szpitala na Pomorzanach w Szczecinie

-Serdecznie gratuluję wszystkim laureatom. Zostaliście Państwo docenieni przez najważniejsze osoby w zawodowym życiu, czyli przez Waszych pacjentów. Takie plebiscyty jak Hipokrates przywracają wiarę w ludzi. Lekarzom w pacjentów, pacjentom w lekarzy - powiedziała dr n. med. Magda Wiśniewska z Okręgowej Izbie Lekarskiej w Szczecinie.

W plebiscycie organizowanym przez redakcję Głosu Szczecińskiego i Głosu Koszalińskiego oddano 2300 głosów.

-W życiu już tak jest, że czasami z wyboru, czasami z przypadku, każdy z nas wykonuje inny zawód - mówił Olgierd Geblewicz, marszałek województwa zachodniopomorskiego. -Każdy oczywiście zasługuje na najwyższy szacunek, ale jest taka grupa zawodów, które mają szczególny wymiar, bo towarzyszą nam od początku, aż do końca naszych dni. To grupa zawodów, w której potrzebne jest poczucie autentycznej misji, z drugiej strony opanowania, hartu ducha, by w niełatwych sytuacjach pomagać, leczyć i ratować drugiego człowieka. Dlatego z tak wielką satysfakcją objąłem patronat nad tym konkursem, który ma doceniać codzienną pracę tych bohaterów - dodał marszałek.

 

igryfino
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

malowany ptak
malowany ptak 01.09.2019, 12:42
Im mniej znaczysz tym bardziej muszyisz się pstroszyć!
Obserwator
Obserwator 01.09.2019, 08:52
Mam takie nieodparte wrażenie ,że niedługo jak otworzę lodówkę to wyskoczy z niej doktor Rydzewska .Przychodnia dom wszędzie się reklamuje -że tylu świetnych specjalistów tam przyjmuje- zapominają tylko dodać że za wizyty u nich trzeba zapłacić .Banery na dawnym kinie , reklamy w gazetach ,kupowanie tytułów .Dla mnie szok, niesmaczne
co to przeszkadza
co to przeszkadza 01.09.2019, 12:09
To się ucz i sie tez reklamuj!
Obserwator
Obserwator 01.09.2019, 13:44
Czyżby odezwał się pan menadżer przychodni .Poza tym pacjentów nie zdobywa się reklamą a rzetelną pracą .Zadziwiające że reszta lekarzy nie reklamuje się a ma pacjentów .Poza tym takie reklamy są niezgodne z prawem
Mieszkaniec Chojny
Mieszkaniec Chojny 31.08.2019, 20:37
Przecież przychodnia dom i jej menadżer egipcjanin kupili sobie te tytuły wysyłając sami na siebie esemesy .Ludzie ogarnijcie się dr Rydzewska najlepszym lekarzem rodzinnym w województwie zachodniopomorskim ..Przecież to jakiś żart primaaprilisowy.Konkurs trwał miesiąc i mieli tylko kilkanaście ,kilkadziesiąt głosów przez miesiąc i nagle tuż przed zakończeniem konkursu między godziną 22 a 23 nabili sobie kilkaset ,kilka tysięcy głosów .Na pewno to byli pacjenci ha ha . Stracili ok 10000 zł a co stać ich a jaka reklama .Żenada
tubylec
tubylec 31.08.2019, 22:15
Ja tam jednego wysłałem a Egipcjaninem nie jestem!
Szymon
Szymon 31.08.2019, 01:02
Jak nasi wygrywają, to trzeba się cieszyć! BRAWO. BRAWO! BRAWO!
SMS
SMS 28.08.2019, 14:35
Każda sroczka swój ogonek chwali!
Sroczka
Sroczka 28.08.2019, 15:55
Jak się ma ładny ogon to trzeba go chwalić ;p
Przysłowiak
Przysłowiak 28.08.2019, 16:11
W powiedzeniu jest "pliszka" a nie "sroczka"!
ornitolog
ornitolog 30.08.2019, 10:19
Jest sroczka, jest i pliszka, i każda ma ogonek!
czacza
czacza 28.08.2019, 12:58
Pozazdrościły wam świstaki artykułu i wrzuciły na ch24.
Marta Kowalska-Stefaniak
Marta Kowalska-Stefaniak 28.08.2019, 12:55
Najlepsza przychodnia i najlepsi lekarze, przeniosłam się do przychodni Dom i jestem bardzo zadowolona, pozdrawiam pani doktor
Anna
Anna 28.08.2019, 12:38
Gratulacje!
Pani Doktor to Anioł ,nie człowiek.Tyle empatii i wrażliwości w jednej osobie.
rzepa
rzepa 28.08.2019, 10:50
jednak to miłe stanąć w takiej konkurencji!
pacjent
pacjent 28.08.2019, 09:59
Każdy i tak swoje wie.
MARIA Z
MARIA Z 28.08.2019, 08:36
Zasłużona wygrana! 🙂
Z Salus
Z Salus 28.08.2019, 02:26
Zaraz zaraz przecież lekarze z przychodni Salus też brali udział w konkursie i zajęli doskonałe miejsca i warto wspomnieć i o nich. DLA WIELU MIESZKAŃCÓW MIASTA CHOJNA LEKARZE Z Salus-a I TAK SĄ NAJLEPSI.
ANTI SALUS
ANTI SALUS 28.08.2019, 08:57
Mów za siebie panie doktorze!
suprise
suprise 28.08.2019, 00:32
Jakie nagrody były?
Oczywiście
Oczywiście 27.08.2019, 23:49
Ale cedyński hipokrates jest wyjątkowo bezkonkurencyjny w wielu kategoriach , może tylko z leczeniem mu nie wychodzi , ale nie ma rzeczy doskonalych
żart
żart 27.08.2019, 22:11
Przecież hipokrates jest z Cedyni :)))))))

Pozostałe