Akcja policji na ulicach Chojny

  • 02.10.2019, 23:31
Akcja policji na ulicach Chojny
Funkcjonariusze uświadamiali pieszych, że według przepisów każdy kto porusza się poza obszarem zabudowanym, ma obowiązek korzystania z elementów odblaskowych.

W ramach akcji informacyjno-edukacyjnej „Świeć Przykładem” 1 października 2019 roku policjanci z Komisariatu Policji w Chojnie realizowali działania profilaktyczne skierowane do pieszych na terenie Chojny.

Celem akcji było zachęcanie jak największej liczby pieszych do korzystania z elementów odblaskowych, nie tylko po zapadnięciu zmroku poza obszarem zabudowanym, ale również w obszarze zabudowanym na nieoświetlonych lub słabo oświetlonych odcinkach dróg.

Funkcjonariusze uświadamiali pieszych, że według przepisów każdy kto porusza się poza obszarem zabudowanym, ma obowiązek korzystania z elementów odblaskowych. Dodatkowo policjanci zwracali uwagę na fakt, że elementy te muszą być używane w sposób widoczny dla innych uczestników ruchu drogowego.

Policjanci mają nadzieję, że po takich akcjach zwiększy się świadomość niechronionych uczestników ruchu drogowego co do zagrożeń wynikających z niekorzystania z elementów odblaskowych oraz że każdy z nich będzie "Świecił Przykładem".

_

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ksiądz Kaczyński
Ksiądz Kaczyński 03.10.2019, 11:30
A gdzie Jarek? On to świeci najjaśniej w nocy zwłaszcza po pedałowaniu się z Rydzykiem!
emek
emek 03.10.2019, 08:16
Nic tak do pionu niestawia opornych jak mndaty!!!!!!

Pozostałe