Trojaczki w trzygondolowym wózku od burmistrza

  • 17.10.2019, 22:44
  • Żródło: UM Cedynia
Trojaczki w trzygondolowym wózku od burmistrza  Fot. UM Cedynia
„Narodziny dziecka to ogromne szczęście. Jako młodzi rodzice weszliście od razu na najwyższy poziom, bo w Waszym przypadku to szczęście pomnożone zostało trzy razy. W imieniu Samorządu Cedyni, jej mieszkańców oraz swoim składamy trzykrotne gratulacje i życzymy wiele radości płynącej z posiadania potomstwa. Życzymy, aby Państwa Pociechy rosły w zdrowiu, miały szczęśliwe i beztroskie dzieciństwo, by były zawsze otoczone miłością oraz żeby wyrosły na dobrych mieszkańców Naszej Gminy i wspaniałych, życzliwych ludzi. Życzymy tego po trzykroć. Ta liczba będzie towarzyszyć Wam teraz przez całe życie". Takiej treści życzenia złożył w imieniu przewodniczącego Rady Miejskiej i swoim burmistrz Cedyni Adam Zarzycki rodzicom trojaczków z Lubiechowa Dolnego.

Burmistrz przywiózł też prezent - specjalny trzygondolowy wózek aby dumni rodzice mogli wybierać się z trojaczkami na wspólne spacery.

Źródło: UM Cedynia

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

grzmot
grzmot 18.10.2019, 20:18
Ale burza w Osinowie!
komiks
komiks 18.10.2019, 23:55
Przez Cedynie też przeszła, ale krótka!
Dziadek
Dziadek 18.10.2019, 14:30
Panie burmistrzu może jakiś weekend w spa dla dzielnej mamy a tata będzie miał czas na naukę 😃😃
Ciocia
Ciocia 18.10.2019, 14:25
Zdrowia , szczęścia, pomyślności
????
???? 18.10.2019, 14:12
Dzięki,redakcjo za wyświetlanie tego komentarza. A portal z w i e l k i e g o miasta nie wyświetla choć było napisane w podobnym stylu.
Dot. komentarza z 13.57
Ojciec
Ojciec 18.10.2019, 14:09
Fajne dzieciaczki, reakcja burmistrza prawidłowa
????
???? 18.10.2019, 13:57
Tutaj też napiszę, że maluszek w brązowych spodniach wygląda rozkoszne, jest szczęśliwy zdrowy-tak powiadają nasze babcie jak dziecko tak śpi.Pozostałe dzieci też są słodziutkie,ale ten się wyróżnia.
Tata słuchaj dobrych rad.
synek
synek 18.10.2019, 09:08
Tatuś główka dziecku leci jak je trzymasz. Jeszcze dużo nauki przed tobą. Mamusiu daj ojcu dziecko do rożka bo dramatycznie to wygląda.
Wujek
Wujek 18.10.2019, 14:24
Dramatyczny to jest twój komentarz, chyba jeszcze nigdy dziecka na ręku nie trzymałeś
Brat
Brat 18.10.2019, 14:15
Też po porodzie bałem się wziąć do rąk ale położna powiedziała że jak nie mam zamiaru zrobić krzywdy to nie zrobię. Także śmiało na ręce.
Ojciec
Ojciec 18.10.2019, 14:11
Przecież nie lata luźno tylko oparte o ramie ojca

Pozostałe