Poszukiwacze zaginionych inicjatyw

  • 24.10.2019, 12:26
Poszukiwacze zaginionych inicjatyw
Na terenie miasta Cedynia na obszarze wyznaczonym do działań rewitalizacyjnych realizowany jest projekt "Poszukiwacze zaginionych inicjatyw". Zadanie realizowane jest przez Stowarzyszenie "Lider Pojezierza" wraz z Fundacją " Nauka dla Środowiska oraz Fundacją "Pod Aniołem". Działanie ukierunkowane jest na aktywizację społeczno -zawodową ,wykorzystującą instrumenty aktywizacji edukacyjnej, społecznej i zawodowej.

Na terenie Miasta Cedynia w latach 2019 -2021 realizowane będzie 6 projektów. 2 z nich zrealizowane będą w tym roku.

Pierwszy projekt nosi nazwę "Dla nas grają i śpiewają, od nas nowe stroje i sprzęt dostają. Nasz zespół pięknie gra i pięknie wygląda". Celem projektu jest doposażenie zespołu śpiewaczego w nowe stroje i sprzęt, a także wspólne warsztaty, prace przy projekcie skonsolidowały grupę, nawiązano nowe kontakty, zdobyto nowe umięjętności.

Drugi projekt jest o nazwie "RODUS - Rodzinny Obiekt Do Uprawiania Sportu". W tym projekcie grupa inicjatywna realizuje doposażenie obiektu na basenie, w stół do ping-ponga, stół do gry w szachy, stół do piłkarzyków, wszystkie te obiekty będą a betonu co zapewni ich trwałość w użytkowaniu, zaplanowano też zakup ławek, stojaków na rowery czy konserwację boiska do siatkówki.

Wszytko to w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego RPZP.07.01.00 Programy na rzecz integracji osób i rodzin zagrożonych ubóstwem i/ lub wykluczeniem społecznym.

_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

pasus
pasus 24.10.2019, 21:31
A jakiś nabór jest prowadzony czy miejsca tylko dla znajomków?
koniaczek
koniaczek 24.10.2019, 12:57
Tez szukam inspiracji w kawiarni!
na bank
na bank 24.10.2019, 14:55
Jak szukasz inspiracji w kieliszku to ty jesteś zwykły alkoholik!

Pozostałe