Przywieźliśmy srebrny medal

  • 27.11.2019, 09:05
  • dost.
Przywieźliśmy srebrny medal Piotr Kos
W dniach 22 – 24.11.2019 zawodnicy UKS Karate Kyokushin Moryń startowali w odbywającym się w Dębicy Pucharze Europy Kyokushin Karate federacji WKB. W tych zawodach Marcin Florczak został srebrnym medalistą.

W zawodach brało udział 630 zawodników z 23 krajów. Nasz klub i Polskę reprezentowali: Marcin Florczak, Vanessa Florczak oraz Wiktoria Wiergowska.

Marcin Florczak po świetnych walkach zdobył srebrny medal w swojej kategorii. Wielkie brawa należą się naszym zawodniczkom, które również miały bardzo dobre walki, ale tym razem jednak zajęły dalsze miejsca. Zawody stał na bardzo wysokim poziomie organizacyjnym i odbywały się w formule w jakiej walczy się w Japonii. Zawodnikami opiekował się sensei Piotr Kos.

Wyjazd na zawody sfinansowany został z dotacji z gminy Moryń oraz środków własnych klubu.

dost.

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe