Poszukiwany jest Marcin Kwaśniewski

  • 01.12.2019, 16:00
  • Źródło: igryfino
Poszukiwany jest Marcin Kwaśniewski
Marcin Kwaśniewski jest poszukiwany jest przez policję. Prosimy o umieszczenie tej informacji w mediach – mówi st. sierż. Jakub Kuźmowicz, oficer prasowy powiatowego komendanta policji w Gryfinie.
  1. Każda osoba, która posiada wiedzę dotyczącą miejsca przebywania poszukiwanego, jego miejsca pracy, kontaktów, bądź innych istotnych informacji mogących przyczynić się do zatrzymania osób poszukiwanych, proszone są o kontakt z policjantami Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie pod nr tel: 690 556 612 lub adres e-mail: [email protected]
  2. W sytuacji, gdy poszukiwany znajduje się w danej chwili w konkretnym miejscu, należy niezwłocznie kontaktować się bezpośrednio z numerem alarmowym 112, w celu podjęcia przez policję natychmiastowej interwencji w stosunku do osoby.
  3. Każdej osobie, która wyrazi chęć kontaktu, zapewniana jest pełna anonimowość
  4. Dla osoby przekazującej informacje, które bezpośrednio przyczynią się do zatrzymania osoby poszukiwanej, przewidywana jest nagroda pieniężna.
  5. W celu uzyskania pełnych danych osobowych osób poszukiwanych, m.in. dokładny adres zameldowania, daty urodzenia bądź przestępstwa, za który osoba jest poszukiwana listem gończym, należy wejść na stronę internetową: www.poszukiwani.policja.pl, gdzie znajdują się szczegółowe informacje o poszukiwanych.
Źródło: igryfino

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

gosc
gosc 10.12.2019, 22:34
Alez wy prawie wszyscy w tych komentarzach jestescie *! Najchetniej byscie go zabili za ten skutek syfiastego zycia ktory zgotował nam system i zli ludzie. Osobiscie dziwie sie ze tam nie ma jednego morderstwa dziennie. Prawie kazdy z was cwaniaczki upasione na szybszych emeryturach i *** ryneczku dla niemców, w przypadku znalezienia sie na takim odcinku zyciqa jak ten gosc, to byscie nie jedna babkje zadzgali ale cale osiedle. Takie zycie i taki los robi czlowiek czlowiekowi. To chyba dla nas bedzie dobra opcja resetu kiedy dojdzie do globalnego konfliktu, wszystko sie zresetuje i wtedy zobaczymy kto sobie poradzi a kto nie
Buła
Buła 11.12.2019, 06:53
Chyba ci się pokiełbasiły artykuły.
!!
!! 03.12.2019, 14:48
O Kwasniewskiego pytajcie w urzedzie!
??????????
?????????? 01.12.2019, 19:12
To od tych Kwaśniewskich?

Pozostałe