Dwa przerażone psy znalazł na drodze. Postanowił sprawdzić ich właściciela

  • 02.12.2019, 07:23
Dwa przerażone psy znalazł na drodze. Postanowił sprawdzić ich właściciela Zdjęcie pochodzi z fb pana Marka
-Jadąc w niedzielę 1 grudnia 2019 r. około godziny 12.30 za stacją paliw Widuchowa w kierunku Chojny, znalazłem na drodze dwa piękne i przerażone psy. Ponieważ nie było pomocy od żadnych służb, a psy zaraz ktoś by potrącił, zabrałem je do samochodu. Widać, że psy nauczone są podróżowania autem – napisał na swoim profilu pan Marek, prosząc o udostępnianie informacji.

-Zabrałem je do Szczecina. Dostały gotowane mięso i wodę. Mam nadzieję, że komuś się zgubiły. Na pewno ich nie oddam do schroniska. Jutro cały dzień będę po powiecie gryfińskim zostawiał informację o pieskach. Absolutnie nie chcę ich rozdzielić. Wiadomość prześlijcie dalej, bo są duże szanse, że będą potrzebowały nowego domu – apelował w niedzielę pan Marek.

Siła internetu jest olbrzymia. Po kilku godzinach znalazł się właściciel psów.

-Dziękuję wszystkim bardzo. Dzięki wam odnalazł się właściciel. Dziękuję też ludziom, którzy pomogli mi pieski doprowadzić do auta (…). Właścicielu, zacznij dbać o swoje piękne psy. To nie one uciekły, tylko ty dałeś d… Cały dzień, noc i pół dnia się po lasach męczyły. Zdejmij sobie spodnie, kurtkę (no buty sobie zostaw) i niech ciebie kolega wywiezie za Chojnę choć 1 km, to może zrozumiesz, jak się musiały bać przez ciebie. Jeżeli jutro rano pieski nie będą się go bały i same pójdą chętnie za nim, sprawa będzie miała szczęśliwy finał. Weterynarza zamówiłem na poniedziałek rano, żeby sprawdził chipy. Na pewno nie oddam piesków w złe ręce – zapewnia pan Marek.

_

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

kermit
kermit 03.12.2019, 19:39
Siedzą w tym samochodzie jakby codziennie tak jeździły.
hodowca
hodowca 02.12.2019, 11:08
Piękne pieski, piękne!

Pozostałe