Zorganizowali zrzutkę aby szkolić Młodzieżową Drużynę Pożarniczą Czachów

  • 19.02.2020, 17:35
Zorganizowali zrzutkę aby szkolić Młodzieżową Drużynę Pożarniczą Czachów fot. dost.
Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza Czachów jest prężną drużyną, o czym świadczą wyniki np. trzecie miejsce w zawodach powiatowych 2019. Zarząd jednostki OSP Czachów pragnie zaangażować i wyszkolić dzieci do fachowego niesienia pomocy.
- Chcemy odciągnąć dzieci od gier, telefonów, telewizji i zachęcić do wspólnego działania. Potrzebujemy wsparcia finansowego na zakup sprzętu niezbędnego do dalszej edukacji. Nasze potrzeby to: komplet węży, rozdzielacz, redukcja, hydronetka wodna. Pomóż rozwijać się dzieciom z młodzieżowej drużyny pożarniczej w Czachowie! Dziękujemy za każdą złotówkę - apelują strażacy z OSP Czachów w gminie Cedynia.
 
Potrzeba 3.500 zł. Na razie wpłacono ponad 700 zł.
 
Wpłat można dokonywać za pośrednictwem portalu zrzutka.pl. Podajemy link:
_

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

pascal
pascal 24.02.2020, 21:33
To jest prawdziwa, rozwijajaca sie mlodziez!! nie smartfonowe dzieci tylko mlodzi ludzie z pasja... Oby tak dalej, dobry narybek nam rosnie
R p s.
R p s. 20.02.2020, 20:05
Ha ten pierwszy komentarz brzmi jak bita żona. Mieszkaniec nie popisałeś się.. Ty chyba nawet nie masz dzieci:)/
Mieszkaniec 2
Mieszkaniec 2 20.02.2020, 17:57
Wiem że jest Ci teraz smutno, i czekasz aż ktoś skomentuje twoją wypowiedź " mieszkaniec" ale to nie jestem ja. Czekaj nadal ale wiedz jedno że niewiedza kłamstwo rodzi. I nie ważne jak będziesz się teraz podpisywał jesteś "0" bo to pieniądze dla dzieci... Wstyd!!!!! Po prostu brak słów!!!
Mieszkaniec
Mieszkaniec 19.02.2020, 23:18
Najpierw przetracili Strażackie pieniądze na kręgle i zabawy w Szczecinie a teraz zbiórki robią. Wstydzili by się. Jak tak można

Pozostałe