Poradnie specjalistyczne nie przyjmują pacjentów. Wyjątek - tryb pilny

  • 16.03.2020, 23:11
Poradnie specjalistyczne nie przyjmują pacjentów. Wyjątek - tryb pilny
-Dzwonimy do pacjentów, którzy mają umówione wizyty i przekładamy terminy. Nie wiadomo jeszcze na kiedy. Jak zagrożenie ustanie, to wtedy należy do nas dzwonić i ustalimy konkretną datę - mówi rejestratorka z poradni. Wielu pacjentów samodzielnie telefonuje aby odwołać wizytę. Niektórzy jednak uważają, że powinni być pilnie przyjęci, ale i oni muszą czekać. Istnieje natomiast możliwość uzyskania teleporady.
Poradnie specjalistyczne będą przyjmować pacjentów tylko i wyłącznie w trybie pilnym oraz z ustalonym planem leczenia. 
 
Wyniki USG oraz RTG będą wysyłane pocztą.
 
Więcej informacji można uzyskać dzwoniąc pod numery wskazane poniżej:
Rejestracja Gryfino 91 416 90 98
Chojna 508 879 146.

Zdjęcia zrobiliśmy dziś 16 marca 2020 r. w Poradniach Specjalistycznych w Chojnie.

Zmiany nastąpiiły w związku z zagrożeniem koronawirusem.

_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

jasna sprawa
jasna sprawa 19.03.2020, 22:54
Trzeba chronić służbę zdrowia bo kto będzie nas leczył w ciężkich chwilach?
Klaudia
Klaudia 19.03.2020, 17:35
Poradnie specjalistyczne przyjmuja Pacjentow tak jak powinny przyjmowac w zwiazku z zaistniala sytuacja, tak wiec stosuja sie do zalecen. Zawsze jednak znajda sie Pacjenci, ktorzy uwazaja,ze powinni byc koniecznie i natychmiast przyjeci, nawet kiedy nie ma takiej potrzeby. Nagle-powazne przypadki oczywiscie sa przyjmowane.
pacjentka
pacjentka 19.03.2020, 21:39
Ja miałam terminowe przyjęcie i pani z recepcji do mnie zadzwoniła żeby termin przełożyć. Na kiedy jeszcze nie wiadomo. Mają się skontaktować.
Alicja
Alicja 19.03.2020, 16:00
Nie wiem skąd redaktor ma takie informacje ale pilni pacjenci są przyjmowani
M
M 19.03.2020, 21:41
PIlni to pewno ci po znajomości albo prywatne wizyty?
Marek
Marek 19.03.2020, 15:52
Pilni pacjenci są przyjmowani! bo sam jestem pilnym pacjentem.Redakcja wprowadza w błąd pacjentów
Mm
Mm 19.03.2020, 15:51
Myśle, że dobrze że przekładaja. Jeśli nic pilnego to po co narażać siebie oraz personel. To czas by ograniczyć kontakt maksymalnie jak to możliwe. Dzieci też zostały w domach. Wszędzie wprowadzono środki ostrożności w bankach aptekach sklepach. To poradnie specjalistyczne jak sama nazwa mówi więc jeśli nic pilnego przez ten czas kwarantanny powinni przekladac.
OM
OM 17.03.2020, 15:24
Oby niedługo to trwało!
enefzet
enefzet 17.03.2020, 00:39
To się dopiero kolejki wydłużą !!

Pozostałe