Burmistrz Chojny wspiera pizzą pograniczników w pracy i w walce z koronawirusem [FOTO, WIDEO]

  • 17.03.2020, 14:25
Burmistrz Chojny wspiera pizzą pograniczników w pracy i w walce z koronawirusem [FOTO, WIDEO]
Nietypową formę wsparcia wszystkich służb na granicy zainicjowała burmistrz Barbara Rawecka. Pojechała na przejście graniczne w Krajniku Dolnym wesprzeć na duchu pograniczników w pracy i walce z koronawirusem. Przywiozła im... pizzę.
Burmistrz Barbara Rawecka pojechała do Krajnika Dolnego z wiceburmistrzem Marcinem Pisanko i zastępcą przewodniczącego Rady Miejskiej w Chojnie Bartoszem Michno.
 
Apelujemy o to aby burmistrzowie i wójtowie poszczególnych gmin oszczędzali swoich zastępców czy sekretarzy w kontaktach ze sobą po to, żeby nie doszło do tego, że np. w razie kwarantanny nie będzie miał kto zarządzać gminą czy urzędem.
 
loadingŁaduję odtwarzacz...
_

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Brawo Pani Burmistrz
Brawo Pani Burmistrz 18.03.2020, 15:32
W 3 pojechali. Nie no super. Zbiorowe zachowanie ostraznosci. Przykład super dla gminy. A wodę dla kierowców stojących w korku oo kilku godzinach też wzięła żeby rozdać.
Gosia
Gosia 17.03.2020, 18:18
Przynajmniej ktoś pomyślał o ludziach którzy tam przebywają całymi godzinami. Wątpię aby pani Barbara i jej współpracownicy nie zachowali wszelkich środków ostrożności więc może darujcie sobie te opływające chamstwem komentarze.
Alonso
Alonso 17.03.2020, 20:54
Ostrożnie bezpiecznie i anonimowo to przekazano pizze dla pracownikow pogotowia w Stargardzie.
plećmy głupoty
plećmy głupoty 19.03.2020, 01:39
Tak anonimowo, że tylko ty widziałeś a całą resztę świadków rozstrzelano!
M
M 17.03.2020, 18:58
Pomyśl zanim użyjesz wazeliny w obronie, bardzo delikatnie mówiąc, nierozważnego zachowania Raweckiej! Komu poszła dać pizzę? Straży granicznej, celnikom, żołnierzom? Przecież oni sa na służbie 8 albo 12 godzin, mają ze sobą picie i jedzenie i po służbie wracaja do domu!!!! Jak chciała coś zrobić, to mogła kupić 100 szt pizzy, 100 zgrzewek wody i pojechać rozdawać to kierowcom stojacym w kolejce!! Ale nie, lepiej zrobić kretyńską ustawkę na moście, by wszyscy widzieli!!! Nikomu nie pomogła, a jedynie spowodowala zagrozenie dla jej otoczenia! Może 14 dni kwarantanny dla niej na przemyślenia by sie zdało? Przynajmniej urzad by odetchnął.
ładny gest
ładny gest 17.03.2020, 15:21
To jest dobry gospodarz. Pewno zapytali co trzeba.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 17.03.2020, 15:42
Tak, a w zamian dostali świeżutkiego wirusika prosto od producenta. Dobry gospodarz myśli o wszystkich poddanych, a nie o wlasnej d..pie! A co jeśli akurat trafili na kogoś z wirusem, to co zrobią? Oczywiscie, ze wrócą do swoich domów, bliskich i będą dzielić się prezentem! A co! Na bogato! Cala Europa ma, to dlaczego i my mamy nie mieć w wiosce zwanej Chojna!
z Fb
z Fb 17.03.2020, 14:57
Ktoś mógłby wesprzeć stojących w korku przynajmniej jakąś woda. Póki co korek jest do głównej bramy rafinerii...
Mieszkaniec
Mieszkaniec 17.03.2020, 14:45
Jp...lę jaka wiocha!! I to sa ludzie wykształceni!!!!! To banda kret...ów!!! Pchać sie tam gdzie moze byc wirus, gdzie jest zagrozenie?! I to cała trójką! RAWECKA !!!!!! Czy ty myślisz!!! Czy juz demencja starcza ci się ujawnia! Urząd zamknęłaś, by petenci wirusa nie przynieśli, a sama jedziesz na granicę?! A potem gdzie pojedziesz? Do urzędu rozdawac garściami chorobę?! Nie dziwię się Pisance czy Karwanowi, bo to twoje marionetki, ale ty!!!! Trzeba było dac na Twój portał reżimowy Ch24, ze przekazałaś 100szt. pizzy dla pracujacych na granicy i wszystko!!! Poparcie wam spada? Wy tego poparcia nigdy nie mieliście! Po prostu mieszkańcy chcieli cos nowego i wszystko? Weź sie za robotę, a nie za debilne ustawki!!!
Mieszkaniec
Mieszkaniec 17.03.2020, 15:13
Pomyliłem Karwana z pseudostrażakiem z Krajnika, wiernym żołnierzem Raweckiej, B. Michno. Choć to żadna pomyłka, ale jednak.

Pozostałe