Czy to jest odpowiedni czas na zachęcanie do sprzątania stoisk? - pyta pracownik przygranicznego rynku

  • 20.03.2020, 22:31
Czy to jest odpowiedni czas na zachęcanie do sprzątania stoisk? - pyta pracownik przygranicznego rynku
Informację do pracownków pasażu w Osinowie Dolnym wystosowano za pośrednictwem portalu społecznościowego: "Słuchajcie nikt tak naprawdę nie wie ile będzie to trwało wszystko ale każdy z was ma napewno jakieś pomysły na zmiany na stoisku lub sprzątanie? Wytarcie kurzy odświeżenie wnętrza .. sądzę że lepszej okazji już nie będzie.. zawsze będzie coś.. a to czasu nie ma a to costam teraz jest czas na takie rzeczy i jak ktoś chce to może to zrobić. (...) Proszę o smsy zgłaszające dane czynności. Imię i nazwisko i punkt i działajcie ".

- Jestem zaniepokojna tą sytuacją. Ludzie nie zdają sobie sprawy z zagrożenia i nakłaniają do sprzątania stoisk???? - mówi nam czytelniczka.

 

Wiadomość skierowana do pracowników pasażu ukazała się 20 marca 2020 r. o godz. 12.33.

_

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

racjonalizator
racjonalizator 23.03.2020, 09:51
Jak ktoś posprząta to nic się przecież nic nie stanie. Problem w tym, aby tak to zorganizować, aby nie wszyscy w jednym czasie.
Prawidłowe myślenie
Prawidłowe myślenie 21.03.2020, 12:37
Bardzodobrze zr coś ludzie robią a co mają połoźyć się i czekać na kostuchę
do chorego myślenia
do chorego myślenia 21.03.2020, 12:48
Mają unikać kontaktów aby kostucha nie przyszła.
A.
A. 21.03.2020, 10:22
Głupie polecenia należy ignorować!
Obywatel
Obywatel 21.03.2020, 09:47
Nie po to zamknieto granice, by teraz sie tam spotykac z ludzmi przy porzadkach, co to w ogole za pomysl??!! Komus sie poprostu nudzi zyc w samotnosci na tym rynku i wpada na takie durne pomysly. Mam nadzieje ze ludzie sa rozsadni...
Obywatel
Obywatel 21.03.2020, 09:46
Nie po to zamknieto granice, by teraz sie tam spotykac z ludzmi przy porzadkach, co to w ogole za pomysl??!! Komus sie poprostu nudzi zyc w samotnosci na tym rynku i wpada na takie durne pomysly. Mam nadzieje ze ludzie sa rozsadni...
pytam
pytam 21.03.2020, 00:22
Kto weźmie odpowiedzialność za ewentualne zakażenie?
Ty
Ty 21.03.2020, 15:19
Ty wezmiesx
Myszakrólika
Myszakrólika 20.03.2020, 23:57
Według mnie to kijowy pomysł.
Misik
Misik 20.03.2020, 23:16
To zwyczajnie głupi pomysł.
G
G 20.03.2020, 23:06
Masakra! Ręce opadają!

Pozostałe