Burmistrz Cedyni absolutorium otrzymał jednogłośnie

  • 23.06.2020, 21:08
  • Źródło: UM Cedynia
Burmistrz Cedyni absolutorium otrzymał jednogłośnie Fot. UM Cedynia
Radni zagłosowali za udzieleniem burmistrzowi Cedyni Adamowi Zarzyckiemu wotum zaufania oraz absolutorium. W ten sposób pozytywnie oceniono i wyrażono poparcie dla działań burmistrza Zarzyckiego. Przed sesją dokumenty i sprawozdania dotyczące budżetu gminy za poprzedni rok zostały wnikliwie przeanalizowane przez Regionalną Izbę Obrachunkową.
Dziękując, burmistrz powiedział, że rok ubiegły był dla cedyńskiego samorządu niezwykle ciężki, ale powoli udaje się wychodzić z zadłużenia. Jednak w tym roku dotknęła nas, tak jak i wszystkich dokoła, pandemia, która na pewno przełoży się na wyniki budżetu.
 
Zaciskając pasa, Cedynia nie rezygnuje jednak z inwestycji: budowa ścieżki rowerowej Cedynia – Osinów Dolny idzie pełną parą, trwają remonty i budowy, tworzona jest dokumentacja do następnych.

Sesja odbyła się dzisiaj 23 czerwca 2020 r. w stołówce szkolnej w warunkach reżimu sanitarnego ze względu na pandemię. 

Źródło: UM Cedynia

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wazelina wychodzi
Wazelina wychodzi 24.06.2020, 09:38
Panie z redakcji gdzie te budowy i remonty piszesz Pan bzdury chyba żeby się przypodobać bo innego wytłumaczenia nie ma nic się nie buduje i nie remontuje i tyle w temacie
do wazeliny
do wazeliny 24.06.2020, 17:43
A co do tego mają panie z redakcji? Od spraw samorządowych są m.in. radni. To oni biorą diety i mają dbać o gminę. Skoro nie byli przeciwnie, nie zgłosili zażaleń ani wniosków, to znaczy że wszystko im się podoba co robi burmistrz. To radni udzielają votum zaufania i absolutorium i o tym jest ten artykuł, a nie o ocenie wykonania budżetu jak sie tobie wydaje..
G.
G. 24.06.2020, 00:49
Gratulacje panie burmistrzu!
Żarty jakieś
Żarty jakieś 23.06.2020, 23:02
Gdzie idzie budowa tej ścieżki jaką parą ha ha ktoś sobie jaja robi bo ja nie widzę tej pary
fakty są inne
fakty są inne 24.06.2020, 17:45
Przecież to Sławiński na ch24 pisał, że trwają prace nad projektowaniem ścieżki. Napisał nieprawdę. I to jego pytaj z którego palca wyssał tę bzdurę.

Pozostałe