Tajne centrum informacji za pieniądze podatników

  • 25.09.2020, 23:23
Tajne centrum informacji za pieniądze podatników
Grzebali się z tym kilka miesięcy. Uruchomili w końcu września, kiedy sezon turystyczny się kończy. I zaprosili znajomych, oczywiście za publiczne pieniądze. Nie znaleźliśmy wzmianki o inwestycji nawet na oficjalnej stronie władz gminy.

W "punkcie informacji" utworzono "centrum informacji". Zmiana szyldu i wystroju. Wszystko to w przybudówce ratusza w Chojnie.

Centrum informacji, które "otwiera się" nie udzielając na ten temat informacji brzmi jak groteska. Ale tak bawi się chojeńska władza za publiczne pieniądze. Ale po co i dlaczego? - niech się podatnicy domyślają.

_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

SKORUMPOWANA PISO RAWECKA!!!
SKORUMPOWANA PISO RAWECKA!!! 28.09.2020, 15:02
JACY WYBORCY TAKA BURMISTRZ! JAKI KACZYŃSKI TAKI KRAJ!!!!!!!!! JEEBBAĆĆĆ PISO- KATOLSKICH RASISTÓW!!! ZA BUG Z WAMI DO RUSKICH TAM GDZIE WASZE MIEJSCE!!!!!!!!!!!
nie płacz
nie płacz 30.09.2020, 13:37
Skorumpowana przemawia przez ciebie jeszcze gorycz porażki wyborczej.
spokojny
spokojny 28.09.2020, 17:21
Bzdury wypisujesz. Wyłącz capslocka prymitywny człowieku.
manna z nieba
manna z nieba 26.09.2020, 16:50
Kolejne wywalanie pieniędzy w błoto nie wiadomo dla kogo i po co.
PC
PC 26.09.2020, 19:52
Podejrzewam że dla ziomków znajomków.
es ka
es ka 26.09.2020, 14:32
Obligacje wyprodukowali to mogę szaleć , kto bogatemu zabroni ??
Witold
Witold 26.09.2020, 12:30
Na której sesji radni powołali nową instytucję bo jakoś nie kojarzę.
Bronek
Bronek 26.09.2020, 10:12
Inicjatywa śmietnikowa robi śmietnikowe inwestycje.
Mieszkanka
Mieszkanka 26.09.2020, 08:10
Chojna wygląda pięknie.Ale czy nie zapomniano o wioskach?
ap
ap 26.09.2020, 04:51
Haha widze boli to reportera xd i pewnie komentarz zaraz usunie :D żałosne. Prisze pisać o swojej miejscowości jeżeli Panu coś nie pasuje...
Gdzie poszła kasa!
Gdzie poszła kasa! 26.09.2020, 12:46
Zapraszanie swoich, to system Wojtka. Nauczył Basię tego. Wszystko w tajemnicy, nikt nic nie wie, wiec wszyscy sadzą, że jest dobrze. Ale niestety jest kicha! Już szukają kasy w kredytach, bo to co było to przepuścili! Nauczyciele wzięli się za biznes, to i kicha będzie w Chojnie.
Kazimierz pod mury
Kazimierz pod mury 26.09.2020, 04:37
Bo to tajne informacje, lamane przez poufne.

Pozostałe