Rodzice pytają o los szkolnej inwestycji. Burmistrz odpowiada [WIDEO]

  • 30.09.2020, 23:28
Rodzice pytają o los szkolnej inwestycji. Burmistrz odpowiada [WIDEO]
Pytają Prokuraturę Rejonową w Gryfinie, pytają burmistrza Cedyni. Rodzice uczniów Szkoły Podstawowej w Piasku chcą wiedzieć, dlaczego przerwano inwestycję dotyczącą rozbudowy szkoły i dlaczego nie wykorzystuje się dwóch sal lekcyjnych. Na dzisiejszej (30 września 2020 r.) sesji Rady Miejskiej w Cedyni odczytano m.in. list Rady Rodziców SP w Piasku.

O sytuacji na sesji dotyczącej szkoły w Piasku traktują te dwa filmiki będące zapisem wymiany zdań na sesji:

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

_

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (167)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Nena
Nena 09.10.2020, 12:10
"Puste gówniaki" zdarzają się w każdej szkole. To, że się płaci nie oznacza" lansu i bansu" tylko wyższy poziom nauczania i większe bezpieczeństwo w szkole.
Rocznik 1964
Rocznik 1964 07.10.2020, 15:08
Zastanowm sie co pani Kotowicz i owczesny radny Pikula i Borgul zrobili w naszej wsi prosze podawac przyklady w komentarzach
Maly 1987
Maly 1987 07.10.2020, 14:51
Postawmy sie i zmienimy cos w naszej wsi zacznijmy od wladzy pana pikuly i jego rodziny maja osp maja hydrofornie i co teraz chca szkole przejac a moz pani borgul jawnie prawo lamie co to za wladza
!!!!
!!!! 07.10.2020, 15:36
Mieliście okazję aby to zmienić przecież tak niedawno były wybory
Rocznik1964
Rocznik1964 07.10.2020, 14:54
Idzimy do innych radnych moze nam pomoga zmienic na lokalny swiat i nasza elite odwolac
po rodzinie
po rodzinie 07.10.2020, 15:08
Dużą rodzinę tam mają.
Rocznik 1964
Rocznik 1964 07.10.2020, 15:12
Tylko jak bedziemy chcieli to cos wspolnie mozemy zmienic
Rocznik 1964
Rocznik 1964 07.10.2020, 12:39
Znam pania Monike od lat i ze tak dala sie przerobic pani Borgul i panu Pikule az sie bardzo dziwie .w koncu rodzina z pania Borgol a radna to koleznka pana Pikuly czyli wspolny iteres chca moze aby pani Gabrysia powrocila na stolek ciekawe co im obieca
mieszkaniec
mieszkaniec 07.10.2020, 13:38
Kotowicz takie syfu narobiła że nikt jej tu nie czeka chyba ze tym którym coś obieca ale nie każdy da się nabrać. Przecież ten bałagan z rozbudową to ona narobiła. I co ona ma dzisiaj do powiedzenia. Powie mieszkańcom Piaska słowo "przepraszam"?!
Rocznik 1964
Rocznik 1964 07.10.2020, 14:32
Powinismy odwolac pania Borgul z funkcji radnej a pana Pikule z funkcji soltysa tylko swojich interesow pilnuja i swojich rodzin wcale nas w gminie niereprzntuja wstyd
Mieszkaniec
Mieszkaniec 07.10.2020, 12:29
Smieszni obronicy szkoly tylko hejt nienawisci przeciwko panu burmistrzowi a pani radna i pan soltys sa ok
Goral
Goral 05.10.2020, 16:22
A moze Pikula zalozy tam akademnie rolinicza bo dobry zniego rolnik stado baranow juz ma
spokojny
spokojny 07.10.2020, 11:13
I po co te złośliwe żarty? Zgodnie z prawem szkołę podstawową powinna prowadzić gmina.
radny
radny 07.10.2020, 13:39
Coś raczej zanosi się, że poprowadzi w przyszłym roku stowarzyszenie.
Rocznik 1964
Rocznik 1964 07.10.2020, 14:23
Ale pani Borgul i pan Pikula wylali jz ten hejt nienawisci a mlodzi mieszkancy ktorzy niemaja swojego zdania ida slepo ta droga mieszkam w piasku i sie dziwie co oni wyprawiaja.co niektorzy moga prawo lamac ale elita polityczna wszystko zalatwinp.maz pani Borgul podjerzdza pod dom ciezarowka choc na droge moze wjechac samochud do 12 ton ale to maz pani radnej
Prawda
Prawda 07.10.2020, 14:34
Popieram bo młodzi patrzą w nich jakby byli jakimiś bogami. Bo elicie wolno wszystko a normalny człowiek musi siedzieć cicho
Rocznik 1964
Rocznik 1964 07.10.2020, 14:45
Pora zaczac zbierac podpisy za odwolaniem ich ze stanowisk i isc z ty do pana burmistrza we wszystkich wioskach naszej gminy cos sie dzieje tylko nie unas .bo zdaniem pana pikuly po co cos bede robil tylko jakies problemy ale lansowac sie wladza to lubi
Cypis
Cypis 07.10.2020, 14:28
I tym powini sie zajac mieszkanicy wsi sa ci ktorzy moga prawo lamc a reszta ma cicho siedziec bo zona zalatwi wszystko
Gal anonim
Gal anonim 07.10.2020, 12:10
Tylko jak je zul to nauczyciele beda pracowac 40 godzin tygoniowo a nie jak teraz 20 a pani Borgul corka jest nauczycielkom i to ten bol.
Gal anonim
Gal anonim 05.10.2020, 16:00
Pani od matematyki dreczy i wyzwa uczni ona nienadaje sie na nauczyciela i straszy rodzicow policja z pania dyrektor
Iwona Jasionowska
Iwona Jasionowska 05.10.2020, 18:28
Potwierdzam.
Dyrektorka straszyła mnie Policją, Prokuratorem, Sądem Rodzinnym, a nawet Kuratorem Karnym😁
Dobra dusza 1919
Dobra dusza 1919 07.10.2020, 14:39
Idzie do jakiegos adwokata i pozbedzie sie ich w jednosce sila a wy jako rodzice macie obowiazek bronic swojich dzieci przed pseudo nuczycielami niech swoje problemy w domu zostawiaja a nie do szkoly przynosza i na naszch dzieciach sie wyzywaja
Prawda
Prawda 07.10.2020, 15:42
W szkole moich dzieci tez cyrk. Wszyscy czekaja na rodzicow . Czy nie pi to wybralusmy radnych, soltysow i popieralismy dyrektorkę, zebysmy to my sami rodzice musieli walczyć ? Wszyscy powinni murem stac za szkołą i dziecmi .
Czy kazdy w tym kraju mysli tyljo o wlasnym interesie ?
xxx
xxx 06.10.2020, 20:22
Może ma ku temu powód
Iwona Jasionowska
Iwona Jasionowska 07.10.2020, 20:55
Jaki powód?
To, że ośmieliłam się mieć inne zdanie, niż p. dyrektor?
A autor tego wpisu, taki odważny, że nie podpisze się z imienia i nazwiska???
Pamiętaj, że nikt w internecie nie jest anonimowy, więc zanim zaczniesz kogoś szkalować, to się trzy razy zastanów.
Pozdrawiam
Gal anonim
Gal anonim 07.10.2020, 12:22
Ciekawe jak by to twoje dziecko bylo xxx
???
??? 06.10.2020, 09:20
I po co pierzecie brudy publicznie?
!!!
!!! 06.10.2020, 10:46
To nie brudy tylko prawda. Ta szkoła nie jest tak wspaniała jak niektórzy pisza
Gal anonim
Gal anonim 07.10.2020, 12:26
A pamietacie wspanialych nauczycieli z lat 90 i pania dyrektor zawsze powtarzala ze drzwi tej szkoly sa dlanas otwarte a teraz pani G...
.a niepozwala pograc w pilke po zajeciach lekcjnych masakra
Iwona
Iwona 07.10.2020, 15:52
Pani Czasak,Pani Rusak, Pani Kubik,Pani Wręczycka.Do dzis wspominam.I dyrekcję. To byly fajne nauczycielki,a w szkole byla rodzinna atmosfera . Jak poszlam do duzej szkoly to byl dla mnie szok kulturowy. Nauczyciele nieprzyjazni, uczniowie wredni,niektorych sie balam. Do tej pory zle wspominam tamten czas zmiany.
Gal anonim
Gal anonim 07.10.2020, 12:16
20 lat temu to byli wspaniali nauczyciele a nie to co teraz aby dzieci dreczyc i rodzicow na czele z pania dyrektor
xxx
xxx 06.10.2020, 20:24
tu wypisuja max 3 osoby pod różnymi nickami klekacie do miecza pi.dy diabła
Iwona Jasionowska
Iwona Jasionowska 07.10.2020, 21:09
Do xxx.
Takie wyzywanie od p... podlega kodeksowi karnemu.
Zaparz melisę, weź positivum, idź na spacer.
Nie jesteś anonimowy.
A ja podpisuję się tylko i wyłącznie swoim imieniem i nazwiskiem
cha cha cha
cha cha cha 07.10.2020, 01:02
do xxx: Ty jesteś tą drugą czy tą trzecią?
Michalaniol
Michalaniol 05.10.2020, 12:49
A pan Pikula chce zemsty na burmistrzu a rodzice mu w tym pomagaja
Rodzic
Rodzic 06.10.2020, 08:24
Rodzice chcą tylko szkoły a nie zemsty!!!! O
Galanonim
Galanonim 06.10.2020, 14:18
Tylko czy pan pikula powiedzial wam ze pani burmistrz zamuwila raport w prywatnej firmie i wyszlo na to ze trzeba szkole zlikwidowac nie a ze pan pikula glosowal aby zamknac osp czachow nie napoczatku nosil torebke pani burmistz a po roku kutnia
OMG
OMG 06.10.2020, 15:53
Ale co wy chcecie od Pana Pikuly przecież to taki dobry człowiek zasłużony ma szacunek u ludzi hahaha
Galanonim
Galanonim 06.10.2020, 20:17
To idzi i sie klaniaj przed Pikulom dalej zenujacy jestes
Iwona Jasionowska
Iwona Jasionowska 07.10.2020, 19:50
Pan Sołtys myśli, że jest właścicielem całej wsi.
Wchodzi bez pukania, jak do siebie.
Ale trudno uczyć kultury kogoś w tym wieku.
OMG
OMG 07.10.2020, 20:07
Bardzo dobrze Pani mowi Tak dokładnie zachowuje się jakby wszystko we wsi było jego i do wszystkiego ma prawo.
OMG
OMG 06.10.2020, 21:21
Czytanie ze zrozumieniem się kłania , no chyba że ukończyłeś szkołę w Piasku i nie wiesz co to jest.
Iwona Jasionowska
Iwona Jasionowska 07.10.2020, 21:13
OMG, Niektórzy nie wiedzą, co to ironia😁
też rodzic
też rodzic 06.10.2020, 09:22
Rodzic mów za siebie, bo ja takiej nie chcę.
Iwona Jasionowska
Iwona Jasionowska 05.10.2020, 18:33
Myślę, że rodzicom zależy na szkole, jako instytucji, ale conajmniej połowa tej kadry, co jest, włącznie z p. dyrektor powinna tę szkołę opuścić.
Cypisek
Cypisek 05.10.2020, 16:13
Prwatna wojna pana Pikuly a mieszkanicy jak barany ida za nim niema nic z tego i go bardzo boli moze jak szkola zostanie to ktores dziecko jego dyrektorem zostanie.na to licza zawsze jakies stanowisko musza dostac zenujace
anonim
anonim 03.10.2020, 19:02
#muremzaSPwPiasku
nie czas żałować róż jak płoną lasy
nie czas żałować róż jak płoną lasy 02.10.2020, 20:15
Wychodzi na to, że pal sześć przybudówką, jak ma przestać istnieć cała szkoła.
Justyna
Justyna 02.10.2020, 13:49
Rodziców nie traktuje się po partnersku a dyrektorka prawdy nie powie.
Adam
Adam 02.10.2020, 12:53
Zlikwidować, popieram , po cholere utrzymywać molocha dla kilkunastu uczniów, a za oszczędzone pieniądze zrobić w Cedyni szkołe z prawdziwego zdarzenia
Mika
Mika 02.10.2020, 16:49
Chyba Pan nie zna znaczenia słowa "moloch".bo skoro moloch jest w Piasku to az sie boję pomyśleć co jest w Cedyni. I nie kilkunastu uczniów tylko kilkudziesieciu tak na marginesie.
Wielki Tomek
Wielki Tomek 02.10.2020, 13:48
Jestem za likwidacją szkoły w Piasku!
Była uczennica
Była uczennica 02.10.2020, 11:31
Szkoła w Piasku według mnie jest najlepsza. Gdyż uczniów jest mało i nauczyciel ma większą możliwość prowadzenia lekcji i przekazaniem wiedzy nawet każdemu uczniowi z osobna. Atmosfera w tej szkole jest cudowna.Przygotowania do Egzaminow zostały przeprowadzone bardzo dobrze, przarowicie ale i także w przyjemnej atmosferze. Uczniowie moga krztaltowac i rozwijać swoje zainteresowaniaz pomocą nauczycieli. Kilka lat temu z ust Pana Adama Zarzyckiego burmistrza Cedyni że szkoła w Piasku jest dla niego drugim domem i jest zadowolony z uczniow, z nauczycieli i z pani dyrektor. Dlatego nie rozumiem decyzji Pana burmistrza. Dlaczego? Dlaczego pan ans oszukał. Mnie moich kolegów koleżanki, rodzicow nauczycieli i panią dyrektor.
Nie pozwolę aby szkoła w Piasku znikla.
#muremzaSPwPiasku
Iwona Jasionowska
Iwona Jasionowska 04.10.2020, 21:27
Ojć, nie nauczyli poprawnej polszczyzny w Piasku.
Aż w oczy kłuje.
cream ala cream
cream ala cream 02.10.2020, 12:33
Najlepsza? To ty jesteś jak ten owsik o którym piszą niżej ,który w d... był i g... widział.
czuję pismo nosem
czuję pismo nosem 02.10.2020, 13:50
Była uczennica to raczej jest obecna nauczycielka.
Cypisek
Cypisek 05.10.2020, 16:45
No tak masakra ta ruda gruba i cycata masakra najwiekszy glab a teraz dzieci uczy a dzieci nauczycieli stypedia dostaja jak mamusia oceny podciagnie idzie i ich na taczkach wywiezcie bo innej pracy nieznajda
Iwona Jasionowska
Iwona Jasionowska 04.10.2020, 21:40
Też tak myślę.
???
??? 02.10.2020, 10:43
Piszecie, że w Piasku nauczyciele uczą gorzej, jest niższy poziom itd... Ogarnijcie się ludzie! Przecież połowa tych nauczycieli pracuje zarówno w szkole w Cedyni jak i w Piasku... więc jak....Pani nauczycielka prowadzi super lekcje w Cedyni, po czym przyjeżdża do Piasku i nagle uczy źle???
Iwona Jasionowska
Iwona Jasionowska 05.10.2020, 20:11
Ilu nauczycieli uczy w Piasku i w Cedyni??
Dwoje??
do leniucha któremu nie chce się sprawdzić faktów
do leniucha któremu nie chce się sprawdzić faktów 02.10.2020, 10:54
Przecież to można łatwo sprawdzić. Co roku podawane są wyniki testów. Co roku podawane są wyniki konkursów. Szkoły informują o sukcesach swoich uczniów. A za wyniki odpowiada... dyrektor.
Nauczyciel z przypadku
Nauczyciel z przypadku 02.10.2020, 08:37
A dalej praktykuje sie w szkole w Piasku, pod czas gdy powinny trwac lekcje ,narady nauczycieli w pokoju nauczycielskim podczas ktorych dzieci zostają bez opieki ?
!!!!
!!!! 06.10.2020, 11:03
Oczywiście że tak. Niech sobie po godzinach zostają i się naradzaja A nie wtedy gdy dzieci powinny mieć lekcje
szpion
szpion 02.10.2020, 09:26
To ta wspomniana wcześniej rodzinna atmosfera, która nie sprzyja wychowaniu i nauczaniu
Kropek
Kropek 02.10.2020, 07:03
Jezeli jest taki problem ,zeby dużą gmine nie stać było na utrzymanie dwóch szkół?! To Burmistrz jest mało gospodarny ,zwołać referendum ,w narodzie siła ludzie obudzcie się!!
Przecinek
Przecinek 02.10.2020, 10:22
Po pierwsze: od kiedy to Cedynia jest dużą gminą? Znasz mniejsze? Nawet Moryń jest większy. Po drugie większe gminy jak Moryń mają jedną szkołę. Po trzecie, aby mówić o gospodarności to trzeba poznać fakty dotyczące wydatkowania publicznych pieniędzy.
Marycha
Marycha 01.10.2020, 23:28
Szkola jest bardzo fajna tylko zle prowadzona wymienila bym. Kilku nauczycieli Paniom Grazynke na czele i reszte pracownikow .
lepiej
lepiej 01.10.2020, 23:37
Marychy nie pal tyle!
Piasek
Piasek 01.10.2020, 23:14
Rewelacyjna atmosfera
motocyklista
motocyklista 01.10.2020, 23:38
Wiesz ile ja mam takich atmosfer w kole?
Dziewczyna
Dziewczyna 01.10.2020, 23:12
Ja z całym szacunkiem polecam te szkole
doświadczona
doświadczona 01.10.2020, 23:39
Dziewczyno jak dorośniesz, zmądrzejesz to jeszcze zmienisz zdanie.
cha cha
cha cha 01.10.2020, 22:49
Wyszły dwa owsiki z ***, ojciec i syn. Idą, idą, w końcu syn pyta:
- Tato, a co to jest to zielone po czym idziemy?
- Trawa, synu.
- Acha, a to mokre tam dalej?
- Rzeka, synu.
- Acha, a to żółte co tak świeci?
- Słońce, synu.
- Acha. Tato, ładnie tutaj, dlaczego my musimy w tej *** mieszkać?
- Bo to jest, synu, nasza Ojczyzna.
tak tylko pytam
tak tylko pytam 01.10.2020, 23:40
Czy to dowcip o doopie oraz pani Grażynce i ferajnie?

Pozostałe