Współpraca z klubem motorowym zza Odry

  • 05.10.2020, 23:39
  • dost.
Współpraca z klubem motorowym zza Odry

Było to już kolejne 9.(dziewiąte) działanie realizowane przez KLUB MOTOROWY CHOJNA w ramach Funduszu Małych Projektów wraz z niemieckim partnerem MOTORSPORTCLUB SCHWEDT e.V.

W sobotę 3.10.2020 odbyło się robocze spotkanie zarządów KLUBU MOTOROWEGO CHOJNA i MOTORSPORTCLUB SCHWEDT e.V. oraz zaproszonych gości. Spotkanie otworzyli prezesi obydwu klubów Marek Kugler i Eddy Schulz, podczas spotkania omówiono wspólne przedsięwzięcia realizowane w mijającym roku, kolejna część poświęcona była przygotowaniu toru motocrossowego i zaplecza do odbycia treningów w następnym dniu.

W niedzielę 4.10.2020 od godz. 9.00 na torze motocrossowym trwała rejestracja zawodników i uczestników spotkania, po omówieniu spraw organizacyjnych, w tym zasad bezpieczeństwa w trakcie treningów i końcowych ustaleniach – odbyły się zajęcia treningowe. W czasie pomiędzy treningami w poszczególnych kategoriach zawodnicy korzystali z całodziennego cateringu oraz mieli okazję do porozmawiania, wymiany doświadczeń, nawiązania nowych kontaktów i bliższego poznania się. Dzień zakończył się wieczorem integracyjnym przy ognisku.

dost.

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

motór
motór 06.10.2020, 10:28
Tak trzymać!

Pozostałe