O zdrowie Piotra "Wibrującego" walczą motocykliści z powiatu gryfińskiego

  • 13.10.2020, 21:19
O zdrowie Piotra "Wibrującego" walczą motocykliści z powiatu gryfińskiego
- To nasz przyjaciel z Widuchowej. Błagam, pomóżcie. Piotr to muzyk zespołu Orzecha. Dostarczał opakowania do większości zakładów gastronomicznych. Jego żona Ela pochodzi z Krzymowa - mówi Basia Andrzejczyk, dyrektorka Centrum Kultury w Chojnie. A Maciej Lisiecki dodaje: -My motocykliści z powiatu gryfińskiego prosimy o pomoc dla naszego kolegi Piotra („Wibrującego”). Nieszczęśliwy wypadek motocyklowy w czerwcu tego roku doprowadził do tego, że Piotrek został wyrzucony w powietrze i bezwładnie przeleciał kilkanaście metrów, wbijając się w skarpę. Został przetransportowany do szpitala z bardzo ciężkimi obrażeniami i wprowadzono go w stan śpiączki farmakologicznej, w której przebywał ponad 30 dni. Jego stan jest bardzo poważny, jednak mocno wierzymy, że uda mu się z tego wyjść .

Piotr jest kochającym ojcem, mężem, synem. Wszyscy czekają na jego powrót do zdrowia. Obecnie stan jego zdrowia jest ustabilizowany, ale czeka go długa rehabilitacje, która jest bardzo kosztowna.

Kochani, zwracamy się do Was o każdą złotówkę na rehabilitację naszego kolegi. Cel, do którego dążymy to 21.000 zł, ponieważ miesięczny pobyt w klinice to ok. 7 000 złotych, a Piotr będzie w niej jeszcze przebywał przez kilka miesięcy.

 

Otwieramy zbiórkę dla Piotra! Razem Wygramy GRĘ O JEGO ZDROWIE I POWRÓT DO NORMALNEGO ŻYCIA. Nie poddajemy się i walczymy tak jak Piotr. Jego stan dalej jest ciężki, jednak pojawiło się światełko nadziei i radują się nasze serca !

Rodzina Piotra będzie bardzo wdzięczna za waszą pomoc !!!

 

KAŻDA WPŁACONA ZŁOTÓWKA MA OGROMNE ZNACZENIE I BĘDZIE BARDZO POMOCNA. W związku z pandemią i wprowadzeniem żółtej strefy zorganizowanie dużej akcji charytatywnej na świeżym powietrzu stało się niemożliwe. Przenosimy się więc do sieci, aby ogłosić światu, że Piotr potrzebuje naszej pomocy. Nie bądźmy obojętni. Wiecie jak cieszy wiatr wiejący w oczy, adrenalina, która towarzyszy warkotowi silnika, a przede wszystkim wolność, której doznajemy na naszych "koniach". Pomóżmy mu wytrwać, pokonać ból i poczuć od nowa świat....

 

"Lisek"

 

Link do zrzutki na rehabilitację Piotra:

https://zrzutka.pl/g6syub

_

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Oki
Oki 14.10.2020, 19:39
Oki.

Pozostałe