Czy światła odpowiednio szybko się zmieniają

  • 19.11.2020, 22:59
Czy światła odpowiednio szybko się zmieniają
Chodzi o budowę ścieżki rowerowej wzdłuż ulicy Odrzańskiej w Chojnie. Ze względu na intensywność prac, zamknięto tam ostatnio dłuższy odcinek drogi. I pojawił się problem.
-Dlaczego tak dziwnie są zainstalowane te światła w sygnalizatorach, że jeszcze samochody nie zdążą wyjechać z jednego pasa, a już zapala się światło zielone dla tych, co czekają z drugiej strony? - skarży się kierowca.
Przejeżdżaliśmy tam wielokrotnie i tylko dwa razy zdarzyła się taka sytuacja. Ale nie jeździmy aż tak często w dzień...
Może trzeba lepiej wyliczyć czas przejazdu aut?
_

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

pink
pink 25.11.2020, 12:13
I znowu bałagan z tymi światłami. Masakra!
pikap
pikap 21.11.2020, 13:01
Jednym słowem jeden wielki bałagan!
Stanisław
Stanisław 20.11.2020, 23:37
W takich sytuacjach powinien ktoś kierować ruchem: jeden z jednej strony, a drugi z drugiej.
i wszystko jasne
i wszystko jasne 21.11.2020, 14:30
A tak jest oszczędność na dwóch pracownikach.
Anetka
Anetka 20.11.2020, 18:45
Ktoś odpowiedni powinien powaznie zająć się tą srawą. Mało tego jezdze tam codziennie z dzieckiem do przedszkola o 8 i nawet nie zawsze są rozstawione światła,a prace na pasie drogowym juz wtedy trwają,to samo o godzinie 16,a czasem nawet przez caly dzien...Ostatnio jechalam to bus mi na czołowke wyskoczyl...masakra. Moze wtedy by ktos sie tym zajął ,apeluje o pomoc w rozwiązaniu tego problemu-mieszkanka Chojny.
drogowiec
drogowiec 20.11.2020, 16:01
Cos musiało być na rzeczy bo dzisiaj pasa drogowego już nie zajmują. Podejrzewam że pozwolenia nie było.
po drugie
po drugie 20.11.2020, 13:02
A wyjechać z podporządkowanej to już wcale.
Roni
Roni 20.11.2020, 10:23
Nie chce im się, albo nie potrafią zorganizować pracy to zajmują cały pas jakby autostradę budowali.
Robert
Robert 20.11.2020, 10:26
Nie masz pojęcia oczym piszesz człowieku, prace ziemne, kanalizacja itd proszę zorganizuj bez częściowego zamknięcia pasa znafco. Nie znam się ale się wybowiem no tak i już.
fachowiec
fachowiec 20.11.2020, 12:26
Robert dobrze piszesz - CZĘŚCIOWE! Ale nie na całej długości! To świadczy o kiepskiej organizacji.
myk
myk 20.11.2020, 09:00
Zdarza się.
kierowca
kierowca 20.11.2020, 10:24
A nie powinny się zdarzać takie korki bo to niebezpieczne jest.
Anetka
Anetka 20.11.2020, 18:54
Oczywiście,ze tak!
życie po życiu
życie po życiu 19.11.2020, 23:21
Akor! Jak zobaczysz światełko w tunelu to nie idź tą drogą !!
Jan
Jan 19.11.2020, 23:47
a Siara jakiego jest zdania?

potwierdzam!... zawsze znajdzie się problem z d..y ;-)

Pozostałe