Zrobili sobie prywatne wysypisko przy grodzisku

  • 22.11.2020, 19:16
Zrobili sobie prywatne wysypisko przy grodzisku
Mieszkańcy jednej z posesji wyrzucają gruz na skarpę znajdującą się naprzeciwko domu. Odpadów jest mnóstwo. Gmina została powiadomiona, bo to się dzieje na jej działce. Nasze historyczne miasteczko nie może mieć takiej „reklamy” grodziska! – alarmuje czytelniczka z Cedyni.

-Nie robi się takich rzeczy! Cały ten gruz i śmieci lecą do ogrodu znajdującego się u podnóża skarpy. Jak tak można?! Problem zaczął się już w sierpniu. Jednak od dwóch tygodni jest tragedia. Mieszkańcy z owej posesji byli proszeni, żeby posprzątali. Jednak nie udało się załatwić sprawy polubownie – dodaje nasza czytelniczka.

_

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

mylk
mylk 23.11.2020, 23:40
To już nie będzie grodzisko tylko gruzowisko.
Szok
Szok 23.11.2020, 21:36
Matko widzialam na żywo .Porażka jeszcze dziś ten słynny kucharz od procentów woził dziś taczki z gruzem .Powinni się wziąść za Nich.!!!
Zbyszek
Zbyszek 23.11.2020, 19:09
Ciekawe czy w ogóle porozmawiają z sąsiadami napewno nie bo Oni nic przecież nie zrobili .Nie chciałbym mieć takich sąsiadów co swoje resztki po rozbiórka i remontach rzucają komuś. Tylko Ci co śmiecą powinni się wtydzić.!!!
złość
złość 23.11.2020, 15:53
Tam na zajęciach nie, tylko gruz widać. Porażka Zwykli Śmieciarze. Takiego Chamskie to Jestem ciekaw kto bo może nie tylko tam rzucaja.
M.
M. 23.11.2020, 14:38
Gruz to nie śmieci!
Radny
Radny 23.11.2020, 21:42
To już ocenia ludzie co powinni czy można Sobie tak gruz rzucać .Prawo w Polsce zakazuje trzymania gruzu nawet na swojej działce prywatnej. Napewno nie wolna rzucać, gruzu na działkę gminna utwardzać i podnosić wysokość działki bez pozwoleń a napewno nie swojej działki .
złość
złość 23.11.2020, 19:01
To prosze Sobie zabrać na ogródek od Nich skoro to nie śmieci tam są wiadra kawałki regipsòw.Kto Normalny tak robi?Wstyd !!!
Kot
Kot 23.11.2020, 15:32
Czy śmieci czy Nie nie rzuca się go nie na swoją, działka i jeszcze komuś .Ci co tak robią,mogą się pod ziemię zapaść.
mieszkaniec
mieszkaniec 23.11.2020, 03:38
Ludzie sa durni bo myśla ze, wszystko mogę będąc rzucać gruzami (inaczej śmieciami ) a ktoś będzie cicho siedział,brawo ze sa jeszcze ludzie co ,nie dadzą wejście Sobie na głowę .Powinni to posprzątać i karę dostać za takie zaśmiecanie terenu.
cierpliwy
cierpliwy 23.11.2020, 00:19
Nałożyli to i wywiozą, spokojnie.
horka
horka 22.11.2020, 21:47
Trzymam kciuki za nich przy sprzataniu za głupotę się płaci:)
Jasiu
Jasiu 22.11.2020, 21:34
Droga na grodzisko juz kiedyś szedłem i sue zastanawiałem dkaczego tan jest tyle gruzu.Tez bym sobie nie pozwolił tak syfić.
robert
robert 22.11.2020, 21:28
Ale wsyd wydawało By się ze ludzie na poziomie a swoje śmieci rzucaja nie na swoją działkę i jeszcze komuś .
ciekaw
ciekaw 23.11.2020, 03:40
Kto tak na śmieciami wie ktoś?

Pozostałe