Specjalne wyróżnienie dla Mariki w międzynarodowym festiwalu „Orfeusz w Italii 2020”

  • 30.11.2020, 17:05
Specjalne wyróżnienie dla Mariki w międzynarodowym festiwalu „Orfeusz…
Marika Filińska, wokalistka z Cedyńskiego Ośrodka Kultury i Sportu, wzięła udział w XIII Międzynarodowego Internetowym Festiwalu Sztuki "Orfeusz w Italii 2020".

Organizatorem Festiwalu było Art Center „Karnolski” we Włoszech, który organizuje przez ponad 30 lat festiwale i konkursy o zasięgu krajowym i międzynarodowym. Celem Festiwalu "Orpheus in Italy" jest dążenie do rozwoju i promocji sztuki dla dzieci i młodzieży, tworzenie warunków do wymiany międzykulturowej, nowych przyjaźni, edukacji w zakresie tolerancji i zrozumienia, zapewnienie prestiżowych form wyrażania talentu.

Marika ponownie została zauważona przez kolejne międzynarodowe jury i otrzymała wyróżnienie SP - Special Prize LA VOCE PIU IMPRESJONANTE
(z wł. Najbardziej Imponujący Głos). Gratulujemy Marice sukcesu oraz jej rodzicom talentu muzycznego córki i wspierania jej w rozwoju muzycznym.

Instruktorem jest Ewa Kwiecień.

Zapraszamy do obejrzenia uroczystej gali przyznania nagród i wyróżnień, która odbyła się online na festiwalowym kanale youtube 21 listopada:

 

_

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

pistolero
pistolero 30.11.2020, 22:45
Strzał za strzałem. Gratulacje!

Pozostałe