Bombka zbliża za bardzo? Nowa świecka tradycja w mikołajki

  • 05.12.2020, 23:23
Bombka zbliża za bardzo? Nowa świecka tradycja w mikołajki
-Czy w dobie pandemii powinno stawiać się instalacje, które zachęcają do nie zachowania bezpiecznej odległości między ludźmi?! Przecież nawet na świeżym powietrzu może to być niebezpieczne - taką uwagę robi jedna z z czytelniczek. Sprawa dotyczy nowej ozdoby świątecznej w Chojnie - bombki, do której można wejść. Jednocześnie wiemy, kiedy rozbłysną wszystkie chojeńskie świąteczne lampki.
Bombka na skwerze koło Kościoła Mariackiego i pomnika Jana Pawła II to swoista ławka. Już wielu mieszkańców w dzień korzystać z tej przestrzeni.
Kiedy rozbłyśnie? Tak, jak większość ozdób świątecznych - w mikołajki czyli 6 grudnia. Ale światełka w Chojnie nie mogą zaświecić tak po prostu, muszą być oficjalnie zapalone przez burmistrz Barbarę Rawecką. Taka nowa świecka tradycja...
_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

:))))
:)))) 08.12.2020, 14:35
bombka covidowa
Robert
Robert 06.12.2020, 13:25
Zlikwidujmy wszystkie ławki na Chojnie! Bo jeszcze Burmistrz się będzie chciała promować :) Chora strona to coś powinno się nazywać antyChojna lub hejtChojna nie pozdrawiam ludzi dających jadem na moje rodzinne miasto. Brzydzę się wami.
Rada podniosła o 100% opłatę za śmieci!!!
Rada podniosła o 100% opłatę za śmieci!!! 06.12.2020, 14:27
Nie na twoje miasto, tylko nasze wwpólne! I mam prawo wypowiedzieć sie, mamy demokrację!
Przestań czytać Ch24 i porozmawiaj z innymi o Chojnie. Wtedy zobaczysz, ze różowe okulary które Rawecka nałożyła mieszkańcom na oczy to wielka ściema!! W gminie nic się nie dzieje, nie ma żadnych inwestycji! Są tylko kwiatki, światelka, wysokie diety dla radnych, remont urzędu i to wszystko za 6mln w dwa lata! Ogarniasz? Co do ławek, to zobacz co Basia zrobila pod swoim oknem i zapytaj ile to kosztowalo nas, podatników! Zapytaj ile kosztowalo centrum dezinformacji! Jak wyjdziesz z piwnicy, to zobaczysz, ze świat kreowany przez burmistrz i jej pieski z rady nie jeat wcale taki piękny i większość obietnic to ściema.
A jeśli chcesz coś więcej wiedzieć, to musisz odwiedzać wszystkie portale, bo ch24 ma zakaz informowania o ważnych sprawach gminy. Tam tylko wypadki i reklamy i brak możliwości komentowania!
no tak
no tak 06.12.2020, 17:46
Burmistrz i jej przydoopasy sobie nie pozwoli na wolność słowa.
Rawecka podniosła o 100% opłatę za śmieci!!!
Rawecka podniosła o 100% opłatę za śmieci!!! 06.12.2020, 12:58
W koncu po coś Rawecka wraz ze swoimi pieskami zrolowała kredyty i wzięła dodatkowe 3 mln! Musi się promować, że coś robi! Tylko dlaczego za pieniądze podatników!!
Jedne trzy bańki wydała na kwiatki, a teraz kolejne na światelka! A matołki z rady wszystko przyklepią!
Mundek
Mundek 06.12.2020, 10:22
Robią szopkę ze zwykłego podłączenia świecidełek.
Rudolf Czerwononosy
Rudolf Czerwononosy 06.12.2020, 12:29
Promocja władzy pani mikołajowej

Pozostałe