Słaba frekwencja na kiepsko rozreklamowanym beztroskim jarmarku. Pojawiło się światełko dla... koronawirusa?

  • 06.12.2020, 23:39
Słaba frekwencja na kiepsko rozreklamowanym beztroskim jarmarku. Pojawiło…
Nawet na oficjalnej gminnej stronie nie było zapowiedzi imprezy. Nie można się zatem dziwić, że na dzisiejszej tzw. mikołajowy jarmark chodzili głównie mikołaje. A jaki obowiązywał reżim sanitarny? - któż to wie! Ale impreza odfajkowana. Za to wreszcie rozbłysły świąteczne ozdoby przygotowane już... ponad tydzień temu.

Oprócz choinki na zielonym placu jest jeszcze prezent koło ratusza. Zamiast rabaty kwiatowej jest świetlny z napisem Chojna przy ul. Jagiellońskiej. Jest też kontrowersyjna bombka, która według niektórych korzystających z ławeczki chyba ma chronić przed koronawirusem...

A niektórzy funkcyjni w ogóle się zachowują jakby pandemii nie było...

_

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ziutek vs. Akor
Ziutek vs. Akor 09.12.2020, 21:37
Nie wiecie jak z tym redaktorkiem postępować! zapytajcie Piątka z Morynia co mu powiedziałem o igryfino.... posłuchał włefista i ma spokój

a teraz zlizuje śmietankę z igryfino :-) czyli posłuchał
pisior
pisior 09.12.2020, 22:56
Twój były kumpel Marian też nagrany...
Bank PIS
Bank PIS 09.12.2020, 22:58
dlatego uciekł z Morynia...

pysy. bankomat w Moryniu
cha cha cha
cha cha cha 09.12.2020, 21:45
Maciek a te spiskowe dyrdymały to nagrałeś, czy tak z pustej pały strzelasz?
kumpel
kumpel 09.12.2020, 22:55
a jak!
Sowa
Sowa 09.12.2020, 22:57
taśmy wystarczyło na wszystkich :-)))
Maria
Maria 09.12.2020, 21:40
...a co mu powiedziałeś?
 Ziutek vs. Akor
Ziutek vs. Akor 09.12.2020, 21:41
...liczą się tylko Bilety Płatnicze Narodowego Banku Polskiego!!!
Andrzej
Andrzej 09.12.2020, 23:50
Oj Maciej, Maciej...
Mikołaj
Mikołaj 08.12.2020, 02:38
Tyle światełek to będę wiedział gdzie lądować!
Ryba
Ryba 07.12.2020, 22:45
Dobrze, dobrze! Media są od tego aby krytykować. Bo chyba te pomysły to burmistrz sam diabeł podszepnął.
do Basi co jej nie pasi
do Basi co jej nie pasi 07.12.2020, 21:35
Rawecka, otoczyłaś się przy***sami, któzry nie mają ci odwagi powiedzieć, że źle robisz. Ale to twój wybór. Problem w tym, że w tym wypadku na cudzy rachunek.
Mieszkanka Chojny
Mieszkanka Chojny 07.12.2020, 17:31
Panie A. Kordylasinski załóż pan sobie stronę o Cedynii i tam wyładowuj swoją frustrację. Dlaczego po zakładałeś strony o Gryfinie i Chojnie i mącisz ludziom w głowach? Jaki masz w tym interes? Zajmij się swoją rodzinna wiochą zwaną Cedynia a od Chojny *** się wkońcu pan. A już nazwą strony KulturalnieChojna ładnie odleciałeś. Nie pozdrawiam.
dobre
dobre 07.12.2020, 21:31
A co zabolało? Ma boleć :))))
SZEF
SZEF 07.12.2020, 08:27
KOLEJNY CHAMSKI WŚCIBSKI POST REDAKTORÓW - PRZYPOMINAM, ŻE TO SAMO ZACNO GRONO REDAKTORSKIE PROPONOWAŁO HANDEL NA TRATWACH W OSINOWIE
TFU TAKI WASZ POZIOM
Remek
Remek 07.12.2020, 17:22
Szef - po prostu te stronę najlepiej omijać szerokim łukiem. Chamstwo i prostactwo i słoma z butów czepili się redakcyjnie wiesnacy Chojny.
do Basi co jej nie pasi
do Basi co jej nie pasi 07.12.2020, 21:32
Jak czytam to jedyne chamskie wpisy to twoje. Po prostu Remek nie czytaj swoich komentarzy.
szef wszystkich szefów
szef wszystkich szefów 07.12.2020, 10:44
Zamknij się bo nic co piszesz nie jest prawdą. Przestań atakować konkurencję i sam zacznij pisać prawdę.
Na marginesie pisanie wielkimi literami w internecie świadczy właśnie o... chamstwie.
A.
A. 07.12.2020, 11:06
Bo prawda o zaniedbaniach w oczy kole wiadomo kogo.
pinakle
pinakle 07.12.2020, 01:06
To można imprezy masowe organizować w czasie obostrzeń?
pytanie
pytanie 08.12.2020, 14:36