Wirtualny Jarmark Bożonarodzeniowy Powiatu Gryfińskiego

  • 21.12.2020, 23:20
Wirtualny Jarmark Bożonarodzeniowy Powiatu Gryfińskiego Zdjęcia przedstawiają ceramikę wykonaną przez Małgorzatę Małecką z gm. Cedynia. Takie ozdoby to doskonały pomysł na świąteczny prezent.
Na stronach internetowych Powiatu Gryfińskiego trwa wirtualny Jarmark Bożonarodzeniowy. Do pierwszej edycji zgłosili się chętni z gmin powiatu i Pomorza Zachodniego.

Panująca pandemia pokrzyżowała plany wielu z nas, w tym m.in. te dotyczące udziału w tradycyjnych targach czy jarmarkach świątecznych.
Dlatego też w tym roku starosta Wojciech Konarski wraz z wicestarostą Ewą Dudar i pracownikami Starostwa Powiatowego w Gryfinie z myślą o mieszkańcach zorganizowali wirtualny Jarmark Bożonarodzeniowy.

Ideą wydarzenia jest wsparcie małych przedsiębiorców, artystów i rzemieślników zajmujących się tworzeniem ozdób świątecznych, kartek i rękodzieła, którzy chcieliby bezpłatnie zaprezentować swoje produkty.

To pomysł dedykowany także odbiorcom, którzy będą mieli okazję do kupienia oryginalnych, ręcznie wykonanych bożonarodzeniowych dekoracji i obdarowania najbliższych wyjątkowym, niepowtarzalnym prezentem.

Jarmark prowadzony będzie online w specjalnej zakładce na oficjalnej stronie Powiatu Gryfińskiego https://www.gryfino.powiat.pl/wydarzenia/informacje-krotko/2749-wirtualny-jarmark-bozonarodzeniowy
 
 
Co należy zrobić aby wziąć udział w jarmarku?
 
Aby produkty pojawiły się na stronie internetowej Powiatu należy na adres [email protected] przesłać:
 
zdjęcia produktów - maksymalnie 3 zdjęcia jednego produktu, (wymagania: zdjęcia pionowe lub poziome, na jednolitym najlepiej jasnym tle, dobrze oświetlone, w możliwie najlepszej jakości),
  • podstawowy opis poszczególnych produktów (np. wymiary, waga, wykorzystane materiały),
  • ceny produktów,
  • forma płatności,
  • forma dostawy (odbiór osobisty, wysyłka),
  • możliwość zapakowania na prezent,
  • dane kontaktowe sprzedającego (e-mail, nr telefonu).
Informacje o produktach można przesyłać przed i w trakcie trwania jarmarku. Prosimy o przesyłanie każdego produktu w osobnej wiadomości e-mail!


Szczegóły
https://www.gryfino.powiat.pl/wydarzenia/informacje-krotko/2749-wirtualny-jarmark-bozonarodzeniowy

 

Artykuł promocyjny

_

Zdjęcia (11)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe