Muzyczna niespodzianka w bajkowych nagraniach

  • 08.01.2021, 09:49
Muzyczna niespodzianka w bajkowych nagraniach
-Podjęłam się nowego wyzwania i nagrywania piosenek w "green skreen" dla uatrakcyjnienia śpiewu i by dać inną możliwość frajdy ze śpiewania. To dopiero początek i pierwsze próby nagrywania, boję się trochę krytyki... - mówi Ewa Kwiecień, muzyk, nauczyciel i wychowawca. - Ale jeśli to może kogoś zachęcić do zabawy z piosenką, to wysyłam info ze zdjęciami i linkiem nagrania świątecznego - dodaje animatorka kultury w trudnych pandemicznych czasach.

Wokaliści z Cedyńskiego Ośrodka Kultury i Sportu przygotowali kolędy i piosenki świąteczne w bajkowej scenerii, nagrywając się w technice „green skreen”. Przedstawiamy pierwszą część muzyczną zrobioną w tej technice, w której śpiewają: Marika Filińska, Lena Wieczorek, Milena Broniszewska, Helenka Pociej, Luisa Siwiela. To pierwsze próby w tej technice, poznajemy możliwości „green skreen” i przygotowujemy kolejne bajkowe nagrania.

Kto chciałby włączyć się do przygody z piosenką w wymarzonej scenerii filmowej lub baśniowej, zapraszamy do studia muzycznego COKiS. Więcej informacji można uzyskać pod adresem email: [email protected]

Link do świątecznego nagrania:

 

_

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

po piątkowej konferencji
po piątkowej konferencji 09.01.2021, 02:07
Dawno nie odzywał się geniusz Piontkowski. Człowiek odpowiedzialny za rozsianie się zarazy po całej Polsce. Nadal uważa, że absolutnie nic się nie stało, bo przecież dzieci w szkołach są bezpieczne. Tak cały czas trąbił. Tylko jeszcze nie wyjaśnił, jak te dzieci będą się same sobą w szkołach opiekować i ewentualnie, jak sobie same poradzą w domach, gdy zarażą wszystkich dorosłych wokół. Czemu nikt go jeszcze nie pociągnął do odpowiedzialności za nieprzygotowanie szkół do pracy w warunkach epidemii w bieżącym roku szkolnym?!
takto
takto 08.01.2021, 16:49
Kto nie ryzykuje szampana nie pije!
Ewelina
Ewelina 08.01.2021, 12:59
Brawo!

Pozostałe