Wybierzmy najromantyczniejsze miejsce na Pomorzu Zachodnim 2021

  • 03.02.2021, 23:31
Wybierzmy najromantyczniejsze miejsce na Pomorzu Zachodnim 2021 Fot. UM Cedynia
Gdzie przeżyliście najbardziej romantyczne chwile w swoim życiu? Może macie takie jedno, magiczne miejsce w pobliżu, do którego często wracacie osobiście lub… we wspomnieniach? Właśnie w tym urokliwym zakątku chodzicie na spacery tylko we dwoje… Może to tam, 14 lutego, wyznacie sobie miłość? Czy jest to zatłoczona promenada czy plaża albo słowiańskie chaty lub wieża widokowa – na pewno jest to wyjątkowe miejsce. Pomorze Zachodnie ma wiele romantycznych zakątków. Razem wybierzmy najromantyczniejszy z nich!
Zwycięzca plebiscytu otrzyma tytuł „Najromantyczniejszego miejsca na Pomorzu Zachodnim 2021” i zdobędzie specjalną odznakę, którą będzie mógł prezentować na swoich profilach w social media, na stronie internetowej oraz w materiałach reklamowych i promocyjnych.
 
Kandydatem gminy Cedynia jest najdalej na zachód wysunięty punkt Polski – miejsce, gdzie najpóźniej w Polsce zachodzi słońce. Wystarczy wejść na stronę https://discoverpomerania.pl/walentynkowy-plebiscyt/ i kliknąć na wybrane przez siebie miejsce i zagłosować.
 
 
Pomóżmy naszej atrakcji turystycznej zdobyć tytuł „Najromantyczniejszego miejsca na Pomorzu Zachodnim 2021”.
 
Głosowanie kończy się 13.02. 2021 r. o 23:59
_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

mami
mami 06.02.2021, 15:14
Niemców nie będzie do czerwca więc za dużo nie zarobią.
zdziwiona
zdziwiona 04.02.2021, 11:23
kamień ma być romantyczny?

Pozostałe