Służby weszły do lokalu z zaskoczenia

  • 01.03.2021, 22:59
  • dost.
Służby weszły do lokalu z zaskoczenia
W czynnościach uczestniczyło 16 funkcjonariuszy Zachodniopomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Szczecinie oraz 6 funkcjonariuszy Policji. Nielegalne automaty zostały zajęte do sprawy karnej-skarbowej.

25 lutego br. funkcjonariusze zachodniopomorskiej Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) wspólnie z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Myśliborzu przeszukali lokal w centrum Barlinka, w którym urządzane były nielegalne gry hazardowe.

Zabezpieczono 11 komputerów wykorzystywanych do urządzania gier online. Zabezpieczono również monitoring wraz z modemem i 3 kamerami, telefon komórkowy oraz gotówkę w wysokości 407 zł.

Na miejscu zastano 3 graczy oraz osobę prowadzącą lokal. Wszystkie osoby zostały przesłuchane na okoliczność udziału w nielegalnych grach hazardowych. Kobiecie prowadzącej lokal (obywatelce Ukrainy) postawiono zarzuty urządzania nielegalnych gier hazardowych. Przeszukano jej mieszkanie w poszukiwaniu dowodów zatrudnienia i prowadzenia działalności.

W czynnościach uczestniczyło 16 funkcjonariuszy Zachodniopomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Szczecinie oraz 6 funkcjonariuszy Policji.

Nielegalne automaty zostały zajęte do sprawy karnej-skarbowej.

Zgodnie z ustawą o grach hazardowych, automaty do gier mogą być udostępniane wyłącznie w kasynach, na których prowadzenie wymagana jest koncesja. Za urządzanie gier hazardowych grożą wysokie kary finansowe oraz pozbawienia wolności.

Małgorzata Brzoza, rzecznik prasowy Izby Administracji Skarbowej w Szczecinie

Filmik z akcji można obejrzeć tu:

 

dost.

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

to nie jest śmieszne
to nie jest śmieszne 02.03.2021, 12:21
Panie Sławiński, jak pan kopiujesz tekst to trzeba wszystko, razem z autorem materiału.
nic nowego
nic nowego 02.03.2021, 17:22
Jak to on.
:-)
:-) 02.03.2021, 02:06
Świstak, jak będziesz przepisywał , to nie zrób znowu błędów.
rozbawiona
rozbawiona 02.03.2021, 08:56
:))))))))))))))

Pozostałe