Zbezcześciły miejsce spoczynku zmarłych. Nagrały na cmentarzu makabryczne filmiki i opublikowały w internecie

  • 08.03.2021, 19:32
Zbezcześciły miejsce spoczynku zmarłych. Nagrały na cmentarzu makabryczne… Kadr z makabrycznego filmu nagranego przez nastolatki na cedyńskim cmentarzu.
Do zbezczeszczenia miejsca spoczynku zmarłych prawdopodobnie doszło w sobotę 6 marca 2021 r. Dwie lub trzy młode osoby skakały po grobach na cmentarzu w Cedyni, tańczyły między mogiłami, chowały się w pojemniku na śmieci. Wszystko nagrywały, a potem opublikowały w necie. Filmików tego typu jest cała seria.

W cedyńskiej społeczności internetowej wrze. Wszystko przez dwie lub trzy nastolatki, które w internecie opublikowały filmy wykonane na cmentarzu komunalnym w Cedyni. Dziewczyny pomalowane i poprzebierane niczym zombi biegały, skakały, tańczyły, kładły się na grobach. Wykonywały obrazoburcze gesty. Chowały się w cmentarnym pojemniku na śmieci. Fotografowały się w różnych pozach w bezpośrednim sąsiedztwie nagrobków.

Mieszkańcy są oburzeni. Oto niektóre komentarze:

Szok. Totalny brak szacunku.

No masakra, jak to zobaczyłam to zamarłam.

Szkoda, że się w tym koszu ze śmieciami nie zatrzasnęły. Przerażające.

Powinni karać za takie zachowanie. Zero szacunku i poszanowania. Mam nadzieję że ktoś rozpozna te osoby...

Jedną z dziewcząt internauci już zidentyfikowali jako Oliwię Ch. Podobno niedawno skończyła 18 lat.

Mamy nadzieję, że za znieważenie miejsca pochówku zmarłych zostanie wszczęte przez prokuraturę i policję postępowanie z urzędu.

_

Zdjęcia (9)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Gośka
Gośka 13.03.2021, 12:29
Temat już w zasadzie skończony, internet wyczyszczony.
D.
D. 12.03.2021, 21:38
Ale filmiki usunęły więc chyba zrozumiały swój błąd.
Bogusia
Bogusia 10.03.2021, 15:55
Dobrze że się tym zajęliście to się to ukróci i nie pójdzie dalej w makabrę.
Greg
Greg 10.03.2021, 10:49
Makabryczny filmik. Błagam, poziom waszego dziennikarstwa jest na poziom ścieków w kanalizacji. Ta narracja, strach bo dziewczynki biegają po cmentarzu.
Kolo
Kolo 10.03.2021, 12:10
Do Greg
Nic sie nie stało? To może niech przyjdą do ciebie w niedzielę w trakcie obiadu, nasra&$#ą ci na stół i wrzuca to do internetu? To tez nic takiego! A ty pewnie będziesz zadowolony, bo wystąpisz w filmie!
Greg
Greg 12.03.2021, 16:18
Jak najbardziej będę zadowolony bo wystąpie w filmie. Nasrały tam na jakiś grób? Bo widzę Kolo że lubisz tak fantazjować. Ofc przepraszam za ad personam, ale chyba mylimy troszeczkę sytuacje. Bo jakkolwiek widząc te nagrania nie przyszło mi do głowy robienie z tego aż takiej szopki. Tutaj trzeba wyjaśnić takim dzieciaczkom dlaczego nie można odwalać takich akcji, a nie pierwsze wybryki zgłaszać na policję bo brukowiec potrzebuje sensacji i uwielbienia.
Małgorzata
Małgorzata 12.03.2021, 23:48
Greg jedyne co widac, to,z e jesteś prostakiem.. A do tego kłamcą. Nikt nie zgłaszał na policję. Ale przecież nikt nie wymaga przeprosin od chama.
Oburzona
Oburzona 09.03.2021, 16:40
Prokurator i policja powinien zająć się tą sprawą, to jest karygodne postępowanie nastolatek, mam nadzieję że odpowiedzą za to błaznowanie idiotki skończone.
bingo
bingo 09.03.2021, 12:22
Prokurator powinien się zainteresować.
skakanka
skakanka 09.03.2021, 14:53
A co, chce też poskakać?
Anonim
Anonim 09.03.2021, 09:05
Oliwia Bogusia wstydziły byście się
Ania
Ania 09.03.2021, 08:56
Przeproszą i po sprawie.
Marta
Marta 09.03.2021, 01:18
Pobłądziły trochę.
Juliusz
Juliusz 09.03.2021, 00:09
No i mamy teraz wynik [email protected]#$×go hasła: "róbta co chceta" pajaca w czerwonych gatkach!
co to *** jest
co to *** jest 08.03.2021, 20:40
lać i patrzeć czy równo puchnie!! porażka wychowawcza rodziców NASRANE W GŁOWACH ***
Ona
Ona 08.03.2021, 20:10
Tragedia.One nie myślą normalne.
Dorota
Dorota 08.03.2021, 20:08
Bozia jak chce kogoś ukarać to rozum odbiera.

Pozostałe