Oglądali ciąg pieszo-rowerowy

  • 15.03.2021, 23:22
Oglądali ciąg pieszo-rowerowy
Marszałek Olgierd Geblewicz, wicestarosta Ewa Dudar przyjechali do Chojny aby porozmawiać o turystyce rowerowej. Burmistrz barbara Rawecka wraz z wiceburmistrzem MArcinem Pisanko Gosci zaprosiła na ciąg pieszo-rowerowy wzdłuż ulicy Odrzańskiej w Chojnie.
Mimo kilku tygodniowego opóźnienia inwestycja została odebrana. To jednak tylko odk 600-metrowa nawierzchnia. Z punktu widzenia turystyki rowerowej nie ma prawie żadnego znaczenia.
Dla Chojny najważniejsze jest teraz podpięcie się do trasy Pojezierzy Zachodnich. W związku z tym trzeba "skomunikować" rowerzystów z Godkowa. Plany są, wystarczy pogrzebać w szufladach.
_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

turysta
turysta 25.03.2021, 20:23
z Godkowa, a kierunek na Mętno, chojeńska kwadratura koła, ech
Popis długopis
Popis długopis 18.03.2021, 08:40
A Raweckiej i jej pomagiera, to maseczki nie obowiązują! Obostrzenia ich nie obowiązują?
Urban
Urban 16.03.2021, 18:16
Autor artykułu jak zwykle tzw. ból dupki. Zamiast się cieszyć to ujada polaczek
Tomek Lyszczek
Tomek Lyszczek 25.03.2021, 09:36
Damianek to Ty?
Damianek
Damianek 25.03.2021, 16:26
To nie ja
Miron
Miron 20.03.2021, 22:23
Od$#b się od Polaków [email protected]%$ie kacapski!
Z czego się cieszyć?! Wycięli drzewa, podjazdy zajumali na droge dla kilku pedalarzy, bo im jeżdzić się chce?! I sądzisz, że to zostanie wykorzystane odpowiednio? Wywalone pieniądze w błoto! A nie, przepraszam: "darmowa" promocja grupki urzedasów co to niby cos robia dla gminy i powiatu! Ściema totalna!
prośba
prośba 17.03.2021, 01:13
Urban, a skąd wniosek, że się nie cieszy? Spróbuj wysilić swoją inteligencję i udowodnij, że tak jest jak piszesz Oczywiście jeśli to nie problem...
ja a co
ja a co 16.03.2021, 12:10
Super, ekstra no i wypas... Fajnie jak by ten ciąg został podłączony do ścieżki rowerowej przebiegającej obok Przyjezierza.

Pozostałe