Mamy p.o. dyrektora komunalki

  • 02.04.2021, 00:40
Mamy p.o. dyrektora komunalki
Zenonowi Blachnierkowi zostało powierzone pełnienie obowiązków dyrektora Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Cedyni. Zenon Blachnierek obejmie nowe stanowisko 6 kwietnia 2021 r. Obowiązki szefa "komunalki" będzie pełnił do powrotu do pracy dyrektora Krzysztofa Niedźwiedzkiego. Decyzja personalna podyktowana jest wymogami posiadania uprawnień budowalnych.

Krzysztof Niedźwiedzki przebywa obecnie na zwolnieniu lekarskim.

Panu dyrektorowi Krzysztofowi Niedźwiedzkiemu życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Natomiast p. Zenonowi Blachnierkowi życzymy powodzenia w nowym miejscu pracy.

Decyzja personalna podyktowana jest wymogami posiadania uprawnień budowalnych i koniecznością wyznaczenia pełniącego obowiązki dyrektora ZGKiM podczas nieobecności dotychczasowego szefa "komunalki".

_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

zChojny
zChojny 02.04.2021, 18:24
To ten z Mętna?
kol
kol 02.04.2021, 23:12
Z Cedyni, ale rodem z Mętna.
liczę na to
liczę na to 02.04.2021, 16:16
Trzeba na wiele spraw spojrzeć nowym okiem.
zorientowany
zorientowany 02.04.2021, 11:33
Dyrektorem powinien być p. Fiołek. Niestety p. Fiołek nie ma uprawnień budowlanych.
sprawiedliwy
sprawiedliwy 02.04.2021, 11:31
A zazdrośnicy już nie mogą. Uspokój się jeden z drugim. Wesołych Świąt!
Milena
Milena 02.04.2021, 12:56
Też mi się zdaje że to zazdrość
kpina
kpina 02.04.2021, 09:51
Do prokuratury, a nie na dyrektora komunalki !!! SZOK
Kic
Kic 02.04.2021, 09:42
No to komunalka padnie jak taki czlowiek ma zarządzać. Z poczty wyleciał na pysk. Później popisał sie jako ochroniarz na rynku, a teraz w " w nagrodę " dyrektor.



Anonim
Anonim 02.04.2021, 09:40
*** i kłamca..!!!
erka
erka 02.04.2021, 11:32
NAjlepiej anonimowo. Bez dowodów. Ten wpis o twojej kulturze świadczy a nie o pomawianym.
znajoma
znajoma 02.04.2021, 09:30
Powodzenia Zenek!
oszukany
oszukany 02.04.2021, 09:05
*** !!! masakra ludzie nie wieże w to co widzę
erka
erka 02.04.2021, 11:29
Masz dowody. Najłatwiej rzucić kalumnie . Zgłaszam komentarz do wygaszenia.
C.
C. 02.04.2021, 06:49
Ten ***? A to dobre..

Proszę nie używać obraźliwych epitetów. Część komentarza usunięta
administrator
erka
erka 02.04.2021, 11:29
Bez dowodów to każdego można oskarżyć.

Pozostałe