Nieporozumienie z niezintegrowaną integracją

  • 17.09.2021, 22:40
Nieporozumienie z niezintegrowaną integracją
Dwie imprezy w jednym czasie. Brak czytelnych informacji o przedsięwzięciach. Władze ignorujące (przynajmniej w części wizualnej) wysiłki organizatorów. Takie nieporozumienia powodują, że marnuje się potencjał, nie ma efektu synergii.

Dziś 17 września 2021 r. rozpoczęły się trzydniowe Dni Integracji i Ekumenizmu w Chojnie. W kościele Mariackim władz Chojny nie było, bo prawdopodobnie nie dostały zaproszenia… Nie wiadomo na co wieloletni współorganizator czekał.

Tymczasem mniej więcej o tej samej godzinie co rozpoczęcie Dni Integracji, trwał w Chojnie Festyn Psijaciele dla Psijaciół. I tu już było duże zaangażowanie gminy, chociaż przedstawicieli władz też nie widzieliśmy.

Wieczorem Tomas Kumkar z Amsterdamu w Punkcie Informacji Turystycznej prezentował trzy ciekawe projekty architektoniczne do zrealizowania w Chojnie, Mętnie oraz Witnicy. Jakie są szanse na realizację ciekawych wizji, skoro władz gminy nie było na spotkaniu?

Każda z imprez pewno osiągnęła swoje cele, ale czy przedsięwzięcia, wymagające niemałego wysiłku i zaangażowania wielu osób, musiały konkurować o uczestników oraz uwagę i odpowiednie wsparcie władz?

_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

komentarz do zdjęcia
komentarz do zdjęcia 18.09.2021, 11:29
Czy ktoś tym ludziom z Niemiec (bo przypuszczam, że to właśnie Niemcy) powiedział jakie u nas obowiązują przepisy w pomieszczeniach zamkniętych?
tak nagle zniknęli
tak nagle zniknęli 18.09.2021, 10:04
Może władze się pochorowały?
Kulturkampf
Kulturkampf 17.09.2021, 23:48
Jakaś wojna się toczy.
Zorientowana
Zorientowana 18.09.2021, 12:13
Tak domowa podjazdowa.

Pozostałe