Stanisław Martyka hodowcą najlepszego ogiera w województwie zachodniopomorskim. Gratulujemy!

  • 23.10.2021, 00:18
Stanisław Martyka hodowcą najlepszego ogiera w województwie zachodniopomorskim.… Fot. dost.
W Gorzowie Wielkopolskim odbyła się XII aukcja ogierów zimnokrwistych. Jest to wydarzenie, podczas którego specjalnie wykwalifikowana komisja ocenia ogiery pod względem budowy, wyglądu oraz zachowania. Właściciele koni muszą włożyć wiele wysiłku w przygotowanie najlepszych osobników. W aukcji zorganizowanej 15 października 2021 r. wzięło udział 16 ogierów z województwa zachodniopomorskiego, lubuskiego oraz dolnośląskiego. Najlepszy okazał się koń należący do hodowcy z powiatu gryfińskiego!
Hodowca z naszego regionu, Stanisław Martyka z Żelichowa w gminie Cedynia, prezentował na aukcji cztery ogiery ze swojej hodowli. Każdy z nich został uznany i otrzymał licencję ogiera rozpłodowego.
 
Najlepszym ogierem województwa zachodniopomorskiego okazał się ogier Rokos, którego właścicielem jest właśnie pan Stanisław. Jego konie były już niejednokrotnie nagradzane i wyróżniane podczas wielu imprez i wystaw.
 
Gratulujemy i życzymy wielu dalszych sukcesów.
_

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

pasza
pasza 23.10.2021, 23:33
Piękny ale pewno nieźle je.
prrrrr
prrrrr 23.10.2021, 19:50
Ponieważ ,iż nader nadto , że tak powiem do pewnego stopnia to cóż , a jeśli nie to na cóż , względem czego co i owszem.

Pozostałe