"Strzała historii w Chojnie" nagrodzona. Wyróżnieni "Atywni strażacy - bezpieczni mieszkańcy" w Mętnie

  • 17.12.2021, 01:01
"Strzała historii w Chojnie" nagrodzona. Wyróżnieni "Atywni strażacy -… Fot. Mikrodotacje 2021 - subregion stargardzki
Pierwszą nagrodę w subregionie stargardzkim obejmującym powiaty: stargardzki, choszczeński, pyrzycki, myśliborski i gryfiński otrzymał projekt zrealizowany przez Stowarzyszenie Królewskie Miasto Chojeńskie „Strzała historii w Chojnie". Wyróżniony został również projekt pn. „Aktywni strażacy – bezpieczni mieszkańcy" zrealizowany przez Ochotniczą straż Pożarną w Mętnie i mieszkańców Mętna. Dostrzeżono także i wyróżniono projekt z gminy Widuchowa pn. „Manufaktura Mąki - Powrót do Tradycji. Pierwsze Widuchowskie Święto Chleba i Pierogów”.

Finałowa gala "Inspirator Aktywności 2021", na której nagrodzone zostały projekty zrealizowane w 2021 roku współfinansowane przez Narodowy Instytut Wolności Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030 odbyła się 13 grudnia 2021 r.

Prezes Królewskiego Miasta Chojeńskiego Dariusz Josik wziął udział w panelu dyskusyjnym na temat Młoda organizacja pozarządowa jako fundament budowy aktywnej społeczności lokalnej, natomiast Łukasz Podleśny - skarbnik Królewskiego Miasta Chojeńskiego i Ochotniczej Straży Pożarnej w Mętnie w dyskusji dotyczącej Znaczenia Wolontariatu w Budowaniu Społeczeństwa Obywatelskiego w wojewódzkie zachodniopomorskim.

_

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Dyzio
Dyzio 17.12.2021, 13:53
Panie Josik! A moze tak razem z Panem Podleśnym pochwalicie sie ile to Rawecka przelala Wam na to Stowarzyszenie kasy i ile kosztowaly wszystkie imprezy? Potraficie to zrobić? Macie odwagę? Czy tez jesteście dojną zmianą i doicie mieszkańców gminy Chojna? A Rawecka wraz z radnymi podnoszą nam w tym czasie podatki, a sobie pensje i diety?! Macie to cos w spodniach czy jednak nie i jak te kundelki podkulicie ogonki?!
Chojeński PGR
Chojeński PGR 17.12.2021, 15:57
W końcu ktoś od czasu do czasu zakonnicy z PiS-dy musi ściągnąć pajęczynę i przeczyścić komin! Oczywiście za co laska! Tak wybrałyśta to teraz mata chojeński moherowy rynsztoku po podstawówkach czy zawodówkach! Dno dna i szamba po uszy!
błękitna krew
błękitna krew 17.12.2021, 01:32
To że jest uzurpatorka królewna to nie znaczy że jest to królestwo!

Pozostałe