Znamy przyczyny koziołkowania

  • 03.01.2022, 23:30
Znamy przyczyny koziołkowania
Policjanci mówią o niedostosowaniu prędkości do warunków. Jednak w organizmie kierowcy , który dachował, wraz z pasażerem - autem osobowym wykryto 2,23 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. I mimo że trasa jest trudna, to zdecydowanie można było uniknąć – jak mawiają piloci –„beczki”

-60-letni kierujący pojazdem osobowym marki Skoda w wyniku niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze stracił panowanie nad pojazdem po czym zjechał z drogi, gdzie doszło do dachowania pojazdu - - informuje młodszy aspirant Jakub Kuźmowicz, rzecznik prasowy komendanta powiatowego policji w Gryfinie. -W trakcie czynności związanych z obsługą zdarzenia policjanci ujawnili, ze kierujący znajduje się w stanie nietrzeźwości tj. 1.06 mg/l. Mężczyzna przetransportowany został do Szpitala. W pojeździe znajdował się również 60 letni pasażer, który nie doznał obrażeń – dodaje oficer policji.

Do zdarzenia drogowego doszło 1 stycznia 2021 r. ok godz. 20:40 na drodze wojewódzkiej numer 124 między Orzechowem (gmina Cedynia ), a Mętnem (gmina Chojna).

Pisalismy wczesniej o tym tu:

http://https://www.chojnakulturalnie.pl/wiadomosci/3436,dachowal-autem-w-nowy-rok

_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe