Parfię okradł dwa razy

  • 09.01.2022, 22:30
Parfię okradł dwa razy
Złodziej z Chojny pokazał, że nie ma dla niego żadnych świętości. Dwudziestokilkulatek okradł parafię Świętej Trójcy w Chojnie. Jego łupem padły głównie pieniądze.

Kradzieży dokonano 7 stycznia 2021 r. Wtedy ksiądz był na mszy w kościele parafialnym.

Dzięki szybkiej interwencji policji złodziej szybko został namierzony. Okazało się, że to mieszkaniec Chojny, który wcześniej już okradł tę samą parafię i wpadł. 

Więcej szczegółów zuchwałej kradzieży na portalu igryfino tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/44970,pomodlil-sie-w-kosciele-a-potem-okradl-ksiedza

_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

wataha
wataha 11.01.2022, 11:16
Ukradł dużą kasę i poszedł w długą.
zabawa w kotka i myszkę
zabawa w kotka i myszkę 12.01.2022, 22:45
Kiedy go złapią?
porucznik Coilombo
porucznik Coilombo 10.01.2022, 23:57
Każdy przestępca wraca na miejsce zbrodni
Sławikuwiński24
Sławikuwiński24 10.01.2022, 16:21
Wasza konkurencja ma zmienioną szatę graficzną i przez chwilę można było dodawać komentarze! Ale Sławikurwiński piso*** zablokował możliwość komentowania! Boisz się niewygodnych komentarzy skorumpowany złodzieju???!!! Dalej ciągnijdruta konarowi i liż rów Raweckiej!!! Chójnia24 to portat dla debili bo imbecyle go prowadzą po podstawówkach!!!
cichosza
cichosza 10.01.2022, 12:44
A na mszy pary z gęby nie puścił.
Kichał Mrakowiak
Kichał Mrakowiak 10.01.2022, 12:15
Sertecznie witam i postrawiam parafie Ksienca Janusza :)
Kilka lat temu gdy pszeprowacilem sie do mojej nowej willi oddalonej kilka ulic dalej od parafi, stalem sie wiernym i zagoszalym katolikiem, wczesniej pszyznac muszem sze niechentnie uczestniczylem w naposzenstwach ale ot czasu pszeprowacki smialo mogem stwiercic sze siem nawrucilem i chentnie wraz z calom rodzinom uczestniczem we fszystkich naposzenstfach.Oczyfiscie z calom rodzinom, niesromnie siem pochwalem sze ruwniesz hojnie otwieram portfel.

Parafianie hoenstcy łontczcie sie.

Postrawiam K&K
Lilla
Lilla 23.01.2022, 21:46
Bełkot analfabety
parafianka
parafianka 09.01.2022, 23:50
Ksiądz Janusz ma jednak pecha.

Pozostałe